Знежирене молоко небезпечне

Раніше знежирене молоко вважалося мало не панацеєю для тих, хто хоче скинути вагу. Однак недавнє дослідження американських вчених говорить протилежне: пити таке молоко просто небезпечно для здоров'я, інформує Ukr.Media.

Знежирене молоко виходить при сепаруванні незбираного молока. За складом вона майже ідентичне, але разом з жиром прибираються і жиророзчинні вітаміни.

За логікою, чим менше жиру в продукті, тим він корисніший, вірно? Виявилося, що не зовсім. Після тривалих досліджень вчені з'ясували, що постійне вживання знежиреного молока парадоксальним чином веде до ожиріння. Особливо різко проявляється це у дітей.

Виявилося, що коли люди зменшують кількість споживаного жиру, вони, як правило, починають замінювати його цукром і вуглеводами, які провокують інсулінові скачки, а відповідно можуть вести до діабету.

На жаль, міф про користь знежиреного молока прижився в суспільстві надто добре. На даний момент наукове співтовариство намагається спростувати — запам'ятайте і ви: знежирене молоко шкідливе.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *