2017

Хоббі для лікаря

Роботу лікаря психологи вважають  стресогенною. Зайняття улюбленою справою  для душі, хобі, дає  їм позитивний настрій , рятує від емоційного  вигорання і стресу. За результатами столичного Дослідницького центру рекрутингового порталу (в опитуванні брали участь 200 респондентів) тільки  у 9% лікарів немає…

Є люди, для яких екстрім ‒ це життя!

Багато людей сьогодні займаються екстремальними видами спорту. Можливо, звичайні види спорту їм здаються занадто нудними і нецікавими. Відомо також, що екстремальні види спорту допомагають розвивати характер і формувати сильну особистість. Існують різні види екстремального спорту, наприклад, скелелазання, рафтинг, дайвінг, серфінг,…

Ім’я, що сяє крізь віки

9 листопада Обласною науковою медичною бібліотекою було проведено театралізований вечір, присвячений великому вченому  Сереньовічного Сходу Абу Алі ібн Сіні (Авіценні). Захід  проводився з метою розширеного ознайомлення студентської молоді з життєвим шляхом та творчим спадком вченого. При проведенні вечора було вирішено відступити…

Виставка-конкурс «Квітуче Полісся»

Нещодавно  наша Житомирщина відзначила особливу дату — 80-ту річницю з дня утворення Житомирської області.     Наші  земляки, як і весь український народ, здiбний, обдарований. Є і серед працівників обласної клінічної лікарні імені О.Ф. Гербачевського талановиті майстрині, чий талант вражає оригінальністью…

Подорож по Бальзаківських місцях Житомирщини

В своє професійне свято ми, працівники медичної бібліотеки, вирушили на екскурсію по Бальзаківських місцях Житомирщини. Наша подорож почалася з міста Бердичева. Там ми побачили знамениту фортецю 16-18 століть – монастир Босих кармелітів. Екскурсію нам проводив отець Максиміліан. У «підземному» Маріанськом…

У паперової книги ніколи не сяде батарейка

Газети, Інтернет пишуть, що паперові книги поступово витісняються їх електронними аналогами. Що тисячі томів, які раніше треба було збирати все життя, сьогодні скачуються з Інтернету в один клік і спокійно вміщаються в одному рідері розміром блокнота. У нас в Житомирі…

Духовная поэзия Эповой Ларисы Петровны

Эпова Лариса Петровна родилась в 1952 году. После окончания в 1977 году Рижского медицинского инсти­тута работает врачом. Главный интерес, как професси­ональный (занимается кардиодиагностикой в Жито­мирском областном медицинском консультативно-­диагностическом центре), так и поэтический ‒ «дела сердечные». А источником её вдохновения являются…

Стиль доктора Іванчіхіна. Частина 5. «Школа Іванчіхіна»

Анатолія Олександровича  Іванчіхіна називають легендою нашого міста : його ім’я назавжди вписане в історію карате Житомирщини. Читаємо на сайті Житомирської обласної асоціації карате () : « Своим появлением в областном центре, каратэ обязано житомирским энтузиастам Георгию Буравкову и Анатолию Иванчихину, которые по крупицам собирали…

До Дня медичного працівника : «Чоловічий стиль» – персональна виставка Ю. С. Білоцького

Коли бачиш вишиті картини, які експонуються в Житомирській обласній науковій медичній бібліотеці, дивуєшся їх красою, а коли дізнаєшся, що ці творіння належать чоловічим рукам, дивуєшся ще більше. Персональна виставка вишитих картин Юрія Станіславовича Білоцького – завідуючого проктологічним центром Житомирської обласної…

До Дня захисту дітей

«Наше майбутнє», «квіти життя» – як тільки не називають дітей. Насправді –діти – найдорожче, що є в нашому житті і кожному з нас для щастя потрібно, щоб вони були здоровими. На жаль, в наш час здоров’я дітей гіршає з кожним…