Вид шоколаду, який здатний покращити настрій і прогнати депресію

Всі види шоколаду по-своєму приємні на смак і кожен з них має свій неповторний аромат. Зазвичай, щоб доставити собі солодке задоволення, хочеться з'їсти одну з плиток, бо неможливо встояти ні перед молочним, ні перед білим або чорним шоколадом. Але якщо подивитися на питання з наукової точки зору — який шоколад по-справжньому здатний підняти настрій, то фахівці рекомендують вживати натуральний продукт, інформує Ukr.Media.

Темний шоколад допомагає впоратися з депресією

Дослідники з Лондона хотіли з'ясувати: чи можна позбутися депресивного стану, якщо вживати темний шоколад щодня. Вони проаналізували дані національного дослідження здоров'я і харчування у США. В експерименті взяло участь 13 626 осіб. Більша частина учасників регулярно їли молочний шоколад, а в меншості були люди, які вживали в їжу темний шоколад.

Учасники, які їли молочний шоколад — у них рівень депресивності практично не знизився. Але люди, які обрали для експерименту темні шоколадні плитки, практично на 70% позбавилися від симптомів депресії.

Особливості темного шоколаду

Темний шоколад містить сполуки, звані флаванолами. Вони є потужними антиоксидантами і протизапальними елементами. Даний вид шоколаду також містить корисні розчинні волокна і мінерали, такі як магній і калій.

Шоколад містить фенілетиламін (PEA), що є тією ж хімічною речовиною, яка створює людський мозок під час закоханості. PEA спонукає мозкові нейрони до вироблення ендорфінів, які роблять людину щасливою і радісною. Також темний шоколад розслабляє кровоносні судини мозку, що, своєю чергою, призводить до вироблення природного серотоніну.

Кілька нюансів

Денна норма темного шоколаду для дорослої людини — це третина або половина плитки 30-50 грам. Додатково слід переконатися, що темний шоколад справжній, бо деякі бренди додають у плитки багато цукру.

 • Процентне співвідношення в якісній шоколадній плитці має становити не менше 70% какао-масла або какао тертого.
 • Справжній натуральний шоколад не повинен кришитися, коли його кусаєш — це означає, що плитка була зроблена на основі пальмового жиру.
 • Варто додати те, що справжній якісний шоколад не дешевий.
 • Висновок

  Темний натуральний шоколад містить всі необхідні елементи, що піднімають настрій людині. Достатньо внести цей продукт у свій раціон і результат буде помітний практично відразу.

  Джерело: ukr.media

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *