Набряки ніг під час вагітності: чи шкідливо це для матері та немовляти

Вважається, що набряки на ногах під час вагітності — це нормальне явище. Але багато дівчат вважають своїм обов'язком дізнатися більше про цю проблему, інформує Ukr.Media.

Існує думка, що набряки на ногах виникають із-за проблем з судинами та у зв'язку з розвитком різних захворювань, зокрема серця. Тому багато майбутніх породіль переймаються цим питанням і бажають знайти відповідь — набряки на ногах, чи це нормально, чи дана проблема ознака розвитку захворювань. Щоб дізнатися більше інформації необхідна в першу чергу консультація гінеколога. Попередньо визначте для себе, чи є дискомфорт під час нетривалого носіння свого звичайного повсякденного взуття, крім того, ознакою може бути швидкий набір ваги.

Під час вагітності не рекомендується приймати засоби для виведення сечі з організму. У зв'язку з цим, в тілі жінки затримується велика кількість рідини, яка сприяє набряканню кінцівок. Крім того, через відсутність дієти, дівчата під час вагітності поглинають багато смаженого і солоного. Звичайно, в їжі не можна себе обмежувати, але цей факт також негативно впливає на набрякання ніг. Вода під час вагітності в принципі погано виводиться з організму, тому ноги можуть швидко набрякати.

Звичайно, ця проблема безпосередньо пов'язана з виношуванням дитини, як тільки пройдуть пологи, тіло повернеться у свій звичний стан. Але дискомфорт, який виникає, може негативно позначитися на мамі і дитині, адже не тільки нижні кінцівки постійно набрякають, але і руки також.

Щоб трохи знизити рівень проблеми, потрібно обмежити споживання рідини двома літрами в день. Мова йде не тільки про воду в чистому вигляді, але і будь-які рідини, чаї, супи та інше. Звичайно, під час вагітності хочеться їсти багато солінь, але варто трохи стримувати себе, обмеження в цьому продукті допоможе знизити набряклість ніг і поліпшити самопочуття.

Природно, найкращим варіантом при вирішенні даної проблеми, буде звернення до фахівців. Тільки лікарі можуть з упевненістю сказати, що жодних проблем зі здоров'ям немає. Однак панікувати не варто. Вважається, що набрякання ніг ніяким чином не може негативно позначитися на дитині, а також на здоров'ї матері, тільки доставить їй незручності. Здавши аналізи лікарю, і пройшовши всі необхідні процедури, мама може бути спокійна.

Якщо ж якісь проблеми зі здоров'ям мають місце, то лікар проведе огляд і видасть відповідні рекомендації для боротьби з недугою.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *