Почервоніння шкіри та бажання з’їсти солодкого: як виявити, що організму терміново потрібна вода

Вода для будь-якого живого організму життєво необхідна. Особливо важливо підтримувати водний баланс, коли настає літо і стовпчик термометра піднімається вище двадцяти градусів. У спекотну погоду наш організм втрачає особливо багато води — з потом, слиновиділенням і навіть сльозами. Разом з нею йдуть і корисні речовини, такі як магній і натрій. Зневоднення може призвести до серйозних головних болів, порушення координації і навіть втрати свідомості, інформує Ukr.Media.

Влітку ми часто можемо відчути на собі симптоми легкого зневоднення. Вони багатьом відомі: запаморочення, слабкість, сильна спрага. Але є й інші, менш очевидні ознаки того, що ваш організм потребує води — і ось найпоширеніші з них.

Несвіже дихання

У разі зневоднення в роті починає виділятися менше слини, щоб заощадити воду на внутрішні органи. Слина ж має антибактеріальний ефект, і якщо її мало, у роті розмножуються бактерії. Саме це може стати причиною поганого дихання, неприємного присмаку в роті та сигналом, що час освіжитися.

Почервоніння або сухість шкіри

Хоча влітку багато вологи виводиться через піт, симптомом зневоднення на одній зі стадій може стати, навпаки, занадто суха шкіра. При цьому на шкірі можуть з'явитися рум'яність або почервоніння. Можна провести тест: якщо вщипнути зневоднену частину тіла, шкіра розгладиться не відразу, як зазвичай.

М'язові спазми

Зневоднений організм усе гірше справляється з регуляцією температури, що призводить до теплового удару. Одним із симптомів перегріву вважаються спазми і болі в м'язах, особливо після важких навантажень і перевтоми. Відбуватися це може не тільки в спеку, оскільки м'язи нагріваються під час активності. Не забувайте пити достатньо рідини (не обов'язково води, можна взяти спеціальну суміш для спортсменів) і стежити за своїм самопочуттям під час і після тренувань.

Озноб і температура

Унаслідок зневоднення у всього тіла піднімається температура. Це, своєю чергою, посилює зневоднення: організм намагається охолодити себе за допомогою поту, тим самим втрачаючи ще більше вологи.

У такій ситуації потрібно якомога швидше охолодитися будь-якими підручними способами: намочити одяг, випити багато холодної води, прикласти до себе лід, піти в тінь подалі від сонячних променів. Після цього потрібно одразу звернутися до лікаря, поки стан не погіршився.

Бажання з'їсти щось солодке

Іноді відчуття голоду, і особливо бажання чогось конкретного, насправді спричинене спрагою. Причина в тому, що при зневодненні відбувається високе навантаження на печінку. Їй потрібна вода для того, щоб із накопиченого глікогену синтезувати глюкозу, потрібну організму для підтримання енергії.

Без води глюкози з печінки в кров надходить менше. З цієї причини на несвідомому рівні нам хочеться допомогти організму й отримати більше з їжі — цукерок, шоколадок та інших солодощів.

Головні болі

Тупий біль у голові теж може бути симптомом зневоднення. Через втрату вологи погіршується кровообіг, звужуються судини й капіляри, і через це знижується живлення клітин мозку. Більше того, зневоднення може провокувати і мігрені у тих, хто схильний до них.

Якщо у вас болить голова, спробуйте випити води і ввести у звичку пити воду протягом дня. Цілком можливо, що ваш стан покращиться.

Джерело: ukr.media

Один коментар

  1. Мені було дуже складно після того, як мій чоловік пішов від мене. Я намагалася зробити все можливе, щоб переконати його повернутися, але нічого не допомагало. Одного разу я почула про ворожку Марію і вирішила звернутися до неї по допомогу.

    Я була здивована, наскільки Марія швидко знайшла причину нашої проблеми і почала працювати над її вирішенням. Вона зробила все можливе, щоб повернути мого чоловіка до мене. Її поради були дуже цінними, і я відчувала, що вона справжній професіонал у своїй справі.

    Я не можу сказати, що все сталося миттєво, але Марія підтримувала мене впродовж усього процесу і давала мені сили та мотивацію, щоб продовжувати рухатися вперед. Нарешті, завдяки її допомозі, мій чоловік повернувся до мене, і ми щасливі разом.

    Я дуже вдячна Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає справжнього професіонала в галузі ворожіння. Її знання і досвід допоможуть вам вирішити будь-яку проблему, яка виникне у вашому житті.
    Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *