Ознаки зашлакованості організму: експерти розповіли, що робити

Як зрозуміти, коли «чаша» нашої системи переповнена токсинами та шлаками, інформує Ukr.Media.

І хоча організм людини — система, що самоочищається, але від збою системи ніхто не застрахований. Є зовнішні ознаки, які вказують, що в ньому накопичилися шлаки та токсини.

Первинні ознаки

Як розповіли ендокринологи, якщо у вас часті набряки, значить порушений відтік лімфи з міжклітинної рідини. Через що набрякають ноги.

Ендокринологи радять

Проблеми з печінкою та жовчним міхуром можуть стати причиною появи прищів та вугрів на тілі. Органи не в змозі впоратися та організм виводить токсини через потові залози.

Отже, перш ніж вирушати з цією проблемою до косметолога, спочатку пройдіть усі аналізи.

Тіло не тільки ваша справа

Зайва вага чи неприємний запах тіла — сигнал поганої роботи печінки. Вона не справляється зі своїми функціями, організм виводить надлишки токсинів через шкіру. А це не природний процес для очищення від отрут, що накопичилися.

Целюліт

На думку експерта, ця проблема не залежить від ваги, а ось надлишок токсинів, порушення відтоку лімфи якраз і спричиняють горбкуватість шкіри на певних ділянках.

Інтоксикація

Якщо організм не може очиститися самостійно, наша нервова система починає працювати зі збоями. Вона гальмує процеси в мозку, знижуються когнітивні здібності, зникає уважність та швидкість реакції.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *