Хвороба, яка у жінок зустрічається вдвічі частіше, ніж в чоловіків

Багато людей звикли вважати варикоз виключно косметичним недоліком. Однак це досить небезпечна хвороба, яка потребує лікування і профілактики. Чому ця недуга частіше переслідує жінок, розповіли лікарі, інформує Ukr.Media.

За словами медиків, існують деякі спадкові та інші показники, які збільшують можливість розвитку цієї недуги. Так, якщо один із батьків страждав на варикозну хворобу, то, найімовірніше, його діти теж отримають її у спадок.

Також сильно підвищує ризик розвитку варикозу сидячий спосіб життя або навпаки така робота, де постійно потрібно перебувати на ногах. Сприяє варикозу й недостатній тонус вен, який розвивається якраз унаслідок відсутності фізичної активності.

Крім того, іншими факторами, що підвищують ризик захворювання, є зайва вага і неправильне харчування, яке призводить до нестачі необхідних рослинних волокон і вітамінів. Відіграє роль у появі цієї недуги і статева ознака: жінки страждають від варикозу вдвічі частіше за чоловіків, оскільки жіночі гормони здатні послаблювати стінки вен.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *