Олександрія: для центральної міської лікарні передали генератор вартістю 25 тисяч євро (ФОТО)

Олександрія співпрацює з британським містом Бат.

Результати співпраці очевидні: до центральної міської лікарні прибув потужний генератор – 100 кВт, повідомив Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко.

“Збір коштів на його закупівлю організувало керівництво Бату. Вартість генератора з доставкою – 25 тисяч євро. Відтепер резервним живленням буде забезпечений корпус, де розташовані діагностичне обладнання і служби, які працюють практично цілодобово”, – зазначив пан Кузьменко.

І додав, він вдячний громаді та міській владі Бату за суттєву підтримку.

Джерело: zpu.kr.ua

Один коментар

  1. Зі мною доля вчинила жорстоко. Рік тому мене з дитиною покинув коханий чоловік. На початку березня минулого року в Маріуполі, де я жила з 3-річною донькою, росіяни розбомбили мій будинок. Ми з донькою дивом вижили, але я отримала осколкове поранення в плече. Нас вивезли в Західну Україну і мені зробили операцію. Дякую волонтерам і державним службам, які нам допомагали, але я сумувала і мені дуже хотілося повернути коханого чоловіка. Дізналася, що він воює на фронті проти окупантів, але як дати про себе знати, не могла знайти способу.
    У записнику знайшла телефон хорошої ворожки Марії +380975692407, який давно мені дала моя близька подруга. Марія зі стародавнього роду знахарів і цілителів ПРАЦЮЄ ВОСКОМ ТА ЦЕРКОВНИМИ ТАЇНСТВАМИ ІЄРУСАЛИМ. У неї є ще дар передбачення, і я вирішила до неї звернутися по допомогу знайти чоловіка.
    Не вдаючись у подробиці, 3 дні тому, нас рано вранці розбудив дзвінок у двері квартири, де ми жили, як біженці. На порозі стояв мій коханий, красивий такий і з великим букетом моїх улюблених чайних троянд.
    “Наталонько, кохана моя, як я довго тебе шукав! Адже я тільки нещодавно зрозумів, що крім вас із Хрестинкою, рідненьких, у мене нікого немає!” – вигукнув він і міцно мене обійняв. Хоч моє плече ще боліло, але я терпіла і плакала від болю і від щастя разом із коханим…
    Спасибі, добра Маріє, що змогла таємничим чином напоумити мого чоловіка і зробила нас щасливими, незважаючи на весь жах війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *