Обов’язкові продукти, які включають у свій раціон харчування довгожителі

Прожити багато років, залишатися при цьому на своїх ногах хочеться всім. Людина веде здоровий спосіб життя, намагається проявляти фізичну активність, правильно харчуватися, щоб залишатися у формі, щоб зберігати хороше самопочуття, інформує Ukr.Media.

За рахунок всього цього вона підвищує свої шанси на те, щоб збільшити тривалість життя. Але все ж гарантією того, що остання буде високою, вони не є.

Щоб не померти молодим, щоб прожити максимально багато, індивіду слід брати приклад з довгожителів. Вони такими є, оскільки в раціон включають певні продукти.

Броколі

У складі цього овоча є компоненти, які зміцнюють серцево-судинну систему, які попереджають кисневе голодування. Хром також міститься в броколі. Він необхідний, щоб нормалізувати артеріальний тиск, знизити ризик розвитку інсульту.

Найкраще цей продукт впливає на організм, коли вживається в сирому вигляді або ж тоді, коли був приготований на пару.

Жирна риба

Вона є джерелом омега-3 жирних кислот. Ці речовини потрібні для захисту серцево-судинної системи, для профілактики небезпечних захворювань. До таких належать атеросклероз, аритмія, стенокардія.

Найкорисніше в цьому відношенні буде слабосолона риба. Річ у тім, що при термічній обробці кислоти руйнуються, продукт за рахунок цього втрачає свою цінність.

Томат

У складі цього овоча є лікопін. Він є антиоксидантом, який не дає здоровим клітинам пошкоджуватися і перероджуватися. За рахунок цього відбувається профілактика ракових захворювань.

Максимальний ефект від вживання помідорів настане в тому разі, якщо вони будуть термічно оброблені, але коротко.

Вівсянка

У складі цільнозернової крупи є антиоксиданти, вітаміни і клітковина. Даний продукт допомагає регулювати рівень холестерину, стимулює роботу кишечника, нормалізує рівень цукру в крові.

Ризик передчасної смерті при вживанні вівсянки знижується на 9%.

Ці продукти обов'язково потрібно зробити частиною раціону харчування. В такому випадку шансів стати довгожителем буде багато.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *