Як правильно відвідувати туалет, щоб не нашкодити здоров’ю

Американські вчені провели експеримент, який показує, що відбувається, коли ми змиваємо воду в туалеті, інформує Ukr.Media.

Під час дослідження унітаз знаходився в темному приміщенні, його підсвічував зелений лазер. На відео показано, що після того, як змили воду, в повітря викидаються краплі рідини у висоту приблизно 1,5 метра. Все це "висить" над туалетом близько 8-30 секунд. Тобто відразу після того, як змилася вода, в повітря викидається рідина, яка містить різні шкідливі бактерії і віруси. Людина, яка знаходиться в цьому просторі, вдихає все це. Потім, як наслідок, вона може підчепити застуду або іншу хворобу.

Вчені відзначили, що під час експерименту вони використовували новий унітаз і чисту воду. Але все одно рідина осідала на одязі, обличчі тих, хто брав участь в експерименті.

Що робити, щоб звести до мінімуму можливість підчепити мікроби після відвідування туалету?

Найнебезпечнішим в цьому плані є громадський туалет. Вчені рекомендують відвідування таких місць тільки в масках. Якщо є можливість, то під час змиву закрийте кришку унітаза.

Якщо ми говоримо про домашній туалет, то тут фахівці рекомендують проводити щоденну гігієну унітазу за допомогою спеціальних засобів.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *