Негативні наслідки татуажу брів, особливо якщо вам за 40

Практично кожна жінка хоча б раз замислювалася про татуаж. Але перш ніж відправитися в салон, варто зважити всі «за» і «проти». Останніх, до речі, набагато більше, інформує Ukr.Media.

В салонах не завжди дотримуються санітарних норм

На жаль, в тату-салонах, особливо в тих, де встановлені найнижчі ціни на послуги майстрів, досить часто нехтують санітарними нормами.

Питання не тільки в прибиранні приміщення і дезінфекції всього, що в ньому знаходиться, але і у використанні одноразових голок.

Під час цієї процедури є велика ймовірність занесення в організм інфекції. В тому числі і ВІЛ. Безумовно, цей вірус на відкритому повітрі живе всього 3-5 хвилин, але ось на голці і засохлих на ній краплинах крові він може жити близько 10 днів.

Погана якість дешевих барвників

Ще одна проблема салонів, які прагнуть залучити клієнтів низькими цінами — економія на матеріалах. В першу чергу мова йде про використання дешевих і, відповідно, низькоякісних барвників.

Річ у тім, що подібні барвники досить непередбачувані та неможливо передбачити, як вони поведуть себе під шкірою. Великий ризик, що вони спровокують алергічну реакцію або відразу або з часом змінять колір і придбають червоний, жовтий, синій чи зелений відтінок. Після цього ні про яку натуральності брів навіть мови бути не може.

Ваші брови залишаться з вами назавжди

Брови — досить яскравий акцент на обличчі. Як правило, їх форму, ширину, колір і насиченість легко варіювати залежно від бажаного образу, майбутньої події, кольору волосся або навіть настрою. Але тільки не у випадку з татуажем. Ще гірше, якщо майстер помилився з відтінком, брови вийшли занадто широкими або тонкими, асиметричними або нерівними…

Брови, з якими ви вийшли з тату-салону, залишаться з вами назавжди. Так, через кілька років вони стануть не такими яскравими і насиченими, але не більше того.

Видалити татуаж можна тільки за допомогою лазера, а це досить дорога, болюча і тривала процедура, яка в середньому займає від 3 місяців до пів року. При цьому після кожної процедури в місці брів будуть утворюватися ранки, скоринки та набряки.

Мода може змінитися

Не так давно в тренді були дуже тонкі брови. Згадайте Вірочку з фільму «Службовий роман», яка говорила, що «брова повинна бути тоненька-тоненька, як ниточка». Але зараз все зовсім по-іншому: в моді натуральні широкі брови.

Якщо мова про натуральні брови, для оформлення яких використовують косметику, немає ніяких проблем з тим, щоб слідувати моді. Але ось з татуажем це стає неможливим.

Протипоказання за станом здоров'я

Татуаж заборонений жінкам з:

  • цукровим діабетом;
  • патологіями внутрішніх органів, печінковою та нирковою недостатністю;
  • різними хронічними захворюваннями в період загострення;
  • підвищеною температурою тіла;
  • схильністю до утворення келоїдних рубців;
  • псоріаз у прогресуючій стадії;
  • тяжкими імунодефіцитними станами, ВІЛ;
  • порушенням згортання крові;
  • епілепсію;
  • важкими психічними розладами.

Крім того, майстер має право і повинен відмовити в проведенні процедури людям, що знаходяться в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння, тим, хто погано себе почуває з будь-якої причини, має шкірні запалення, злоякісні та доброякісні новоутворення, проходить лікування сильнодіючими ліками, страждає від аутоімунних захворювань, гіпертонії, алергії, герпесу, кон'юнктивіту.

Протипоказанням до татуажу також є вагітність і годування груддю, період менструації.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *