Чому корисно їсти вівсянку кожного дня — 7 вагомих причин

Багато лікарів радять починати ранок з вівсянки. Цьому є багато причин, які доводять, що вівсянка дуже корисна для організму і її необхідно щодня включати в раціон. Ось кілька основних доводів на користь цього продукту, інформує Ukr.Media.

Зниження артеріального тиску

Протягом багатьох років американські вчені проводили серйозні дослідження. В результаті них було встановлено: вівсянка допомагає знизити артеріальний тиск. Діє крупа так само, як і деякі ліки, які застосовуються при гіпертонії. Тому гіпертонікам просто необхідно їсти вівсянку кожен день.

Очищення від токсинів

У вівсянці є як розчинна клітковина, так і нерозчинна. Вона допомагає увібрати в себе скупчення токсинів і вивести їх з організму. Варто сказати, що виводиться не лише «сміття». Разом з ним йде і зайвий жир з артерій.

Нормалізація цукру і холестерину

Розчинна клітковина дозволяє навіть діабетикам вживати вівсянку кожен день. Низький глікемічний індекс також дозволяє зробити це. До того ж, вівсянка нормалізує рівень холестерину в крові. Це вагома причина, щоб почати їсти вівсянку вранці.

Попередження розвитку онкологічних захворювань

Давно доведено, що клітковина здатна знизити ризик розвитку онкологічних захворювань. А вівсянка — це той продукт, у якому клітковини дуже багато. Тому вона і захистить організм від вільних радикалів.

Швидке відчуття насичення

Груба клітковина, якою багата вівсянка, потрапляє в шлунок і розбухає там, викликаючи швидке відчуття насичення. Тому людині не хочеться з'їсти щось шкідливе для організму. При цьому вже говорилося, що вівсянка не здатна викликати перепади в рівні глюкози в крові. Тому різкого підвищення апетиту не відбувається. Саме з цієї причини вівсяна каша — це те, що вживають люди, які бажають схуднути. Вживаючи її, відступить відчуття голоду і разом з тим не буде переїдання. Організм буде своєчасно очищатися, що не дозволить розвиватися запальним процесам у шлунково-кишковому тракті.

Здорова шкіра

Вівсянка допомагає очистити організм зсередини, що неодмінно буде видно зовні. Шкіра стане більш здоровою, пропадуть усі висипання і чорні точки, відступлять алергічні прояви. Недарма вівсянку застосовують як основний компонент у деяких масках для обличчя.

Джерело енергії

Для нормальної життєдіяльності організму необхідна енергія. Вона у великій кількості надійде разом з вівсянкою. У ній містяться складні вуглеводи, які і зроблять людину енергійнішою. Про це знають спортсмени, які починають свій ранок з корисної вівсянки.

Як видно, користь вівсянки незаперечна. Варто почати вживати її уже сьогодні, щоб стати більш здоровими.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *