На Прикарпатті 19 дітей із Кропивницького госпіталізували з симптомами отруєння

У Ворохті, що на Прикарпатті зафіксували симпотми отруєння у 19-ти дітей із Кропивницького. 14 дітей госпіталізували до Надвірнянської дитячої лікарні та 5 – до інфекційного відділу Надвірнянської ЦРЛ.

Як повідомили на сайті Держпродспоживслужби Івано-Франківської області, група кропивничан, серед яких 45 дітей та 7 дорослих,  12 січня прибули на відпочинок у селище Ворохта до приватної садиби “Скита” .

Відпочивальники жили та харчувалася в цій приватній садибі.

“13 січня в другій половині дня частина дітей відчули погіршення самопочуття, а саме: скаржились на загальну слабкість, нудоту, блювоту, біль в животі, підвищення температури тіла до 37,5-38 градусів та пронос до 4-6 разів на добу. 14 дітей були госпіталізовані до Надвірнянської дитячої лікарні та 5 дітей до інфекційного відділу Надвірнянської ЦРЛ з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт, ентероколіт». Стан хворих у 5-ти осіб –середнього ступеня важкості та у 14- легкого ступеня важкості”, – йдеться у повідомленні.

15 січня фахівці Держпродспоживслужби почали санітарно-епідеміологічне розслідування цього спалаху у приватній садибі та позапланову перевірку, щодо безпечності продуктів.

16 січня всіх дітей виписали з лікарні.

Протиепідемічні заходи в осередку захворювання тривають.

“Водночас, наголошуємо керівникам дитячих груп, які планують здійснювати відпочинок дітей в приватних закладах, перевірити чи обраний заклад зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів та внесений в державний реєстр закладів оздоровлення та відпочинку дітей”, – порекомендували фахівці.

Джерело: gre4ka.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *