Як довго можна носити нарощене волосся

Як довго можна носити нарощене волосся

Новітні технології дозволяють наростити волосся на досить тривалий термін. Питання, як довго можна носити нарощене волосся, можна розглядати у двох аспектах: тривалість носіння до корекції, кількість редакцій, які виконуються з одним зрізом. Якщо ви шукаєте кваліфікованого майстра для нарощування волосся, зазирніть до салону-магазину Zirkova сюди.

Особливості афро- і бразильського нарощування волосся

Найбільш безпечним вважається афронарощування, яке виконується на каркасі, створеному з тонких кісок. Пасма волосся вплітаються в каркас за допомогою спеціального інструменту без застосування капсул. Тривалість носіння афронарощування залежить від якості волосся і швидкості зростання власного, в середньому становить 2 місяці. Надалі потрібна корекція, при якій можна використовувати раніше вплетене натуральне волосся для нарощування.

Аналогічно проводиться бразильське нарощування волосся, відмінність полягає лише в тому, що верхню частину свого волосся не заплітають в горизонтальні коси, а прикривають нею нарощене. Час носіння із збереженням зовнішнього вигляду – до 3 місяців, при прискореному рості волосся – 60-70 днів.

Терміни корекції стрічкового і капсульного нарощування волосся

Не менш популярним є стрічкове нарощування, яке передбачає кріплення цілих стрічок. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження на власне волосся. Термін носіння до корекції — 2 місяці. Наростити волосся повторно можна протягом 1-1,5 років. На якість волосся впливає їх тип та правильність догляду в домашніх умовах.

Найбільш поширений спосіб наростити волосся — капсульний. Тривалість носіння повністю залежить від швидкості росту, в середньому корекція проводиться раз на 3-4 місяці. Зняте натуральне волосся високої якості, наприклад, слов’янське, повторно капсулюється і нарощується.

Важливість вчасної корекції нарощеного волосся

Для того, щоб нарощене волосся не завдало шкоди власному, важливо вчасно виконувати корекцію. Через 2-2,5 місяці в середньому відстань від коренів до капсул чи стрічок складатиме не менше 4 см. При відростанні волосся, яке має випасти, не випадає, а залишається в капсулах або стрічки. Кінчики починають заплутуватися всередині однієї капсули та між сусідніми. В результаті утворюється «ковтуни», які складно розплутати без пошкодження власного волосся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *