Як довго можна носити нарощене волосся

Як довго можна носити нарощене волосся
Як довго можна носити нарощене волосся

Новітні технології дозволяють наростити волосся на досить тривалий термін. Питання, як довго можна носити нарощене волосся, можна розглядати у двох аспектах: тривалість носіння до корекції, кількість редакцій, які виконуються з одним зрізом. Якщо ви шукаєте кваліфікованого майстра для нарощування волосся, зазирніть до салону-магазину Zirkova сюди.

Особливості афро- і бразильського нарощування волосся

Найбільш безпечним вважається афронарощування, яке виконується на каркасі, створеному з тонких кісок. Пасма волосся вплітаються в каркас за допомогою спеціального інструменту без застосування капсул. Тривалість носіння афронарощування залежить від якості волосся і швидкості зростання власного, в середньому становить 2 місяці. Надалі потрібна корекція, при якій можна використовувати раніше вплетене натуральне волосся для нарощування.

Аналогічно проводиться бразильське нарощування волосся, відмінність полягає лише в тому, що верхню частину свого волосся не заплітають в горизонтальні коси, а прикривають нею нарощене. Час носіння із збереженням зовнішнього вигляду – до 3 місяців, при прискореному рості волосся – 60-70 днів.

Терміни корекції стрічкового і капсульного нарощування волосся

Не менш популярним є стрічкове нарощування, яке передбачає кріплення цілих стрічок. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження на власне волосся. Термін носіння до корекції — 2 місяці. Наростити волосся повторно можна протягом 1-1,5 років. На якість волосся впливає їх тип та правильність догляду в домашніх умовах.

Найбільш поширений спосіб наростити волосся — капсульний. Тривалість носіння повністю залежить від швидкості росту, в середньому корекція проводиться раз на 3-4 місяці. Зняте натуральне волосся високої якості, наприклад, слов’янське, повторно капсулюється і нарощується.

Важливість вчасної корекції нарощеного волосся

Для того, щоб нарощене волосся не завдало шкоди власному, важливо вчасно виконувати корекцію. Через 2-2,5 місяці в середньому відстань від коренів до капсул чи стрічок складатиме не менше 4 см. При відростанні волосся, яке має випасти, не випадає, а залишається в капсулах або стрічки. Кінчики починають заплутуватися всередині однієї капсули та між сусідніми. В результаті утворюється «ковтуни», які складно розплутати без пошкодження власного волосся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *