Лікарі розвіяли міфи про те, що псує наш зір

Багато хвороб очей протікає без видимих симптомів, що може привести до ускладнень в майбутньому. Офтальмологи розповіли, як вчасно помітити погіршення зору у себе і дитини, а також про те, що провокує зниження зору, інформує Ukr.Media.

Доведено, що, всупереч поширеному міфу, різні гаджети, комп'ютер і телевізор не впливають на гостроту зору. Однак, якщо дитина проводить за комп'ютерними іграми кілька годин поспіль, це може призвести до синдрому зорової втоми. Також не варто читати або користуватися гаджетами в рухомому транспорті, тому що мінлива відстань між очима і телефоном сильно впливає на зорову систему — пояснила фахівці.

Також в машині важко забезпечити хороше і правильне освітлення. Лікарі зазначили, що для читання потрібно зайняти правильне положення і тримати рівну поставу, щоб не напружувати очі і не псувати зір.

Читати в транспорті також важко через постійну вібрацію. Текст постійно тремтить перед очима, через що виникає передчасна втома очей.

У сонячний час року важливо підібрати хороші сонцезахисні окуляри, щоб захистити очі від ультрафіолетових променів. Окуляри мають бути не просто красивим, але і функціональним аксесуаром.

Фахівці ВООЗ запевняють, що в 80% випадків порушення зору можна запобігти або вилікувати.

Більшість захворювань очей дійсно можна розпізнати на ранніх стадіях, коли патологічні процеси тільки-тільки починають розвиватися. Якщо ви або ваша дитина часто стали мружитися і скаржитися, що гірше бачите речі, які раніше було відмінно видно, то це привід насторожитися. Якщо дитина говорить, що у неї двоїться в очах, це може бути ознакою косоокості. Всі ці ознаки є дзвіночками, щоб звернутися до офтальмолога.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *