Класти смартфон під подушку шкідливо для здоров’я

Американські фахівці зійшлися на думці, що залишати свій телефон під подушкою на всю ніч – надзвичайно шкідлива звичка, передає Ukr.Media. Виявляється, гаджет здатний суттєво зашкодити здоров'ю людини і навіть призвести до незворотних наслідків.

Науковці з департаменту охорони здоров'я Каліфорнії настійно рекомендують перед сном прибирати свої смартфони як можна далі – мінімальна відстань від тіла має становити один метр. Такі заходи необхідно приймати в зв'язку з електромагнітним випромінюванням, що виходить безпосередньо від включеного гаджета. За словами вчених, воно здатне в рази збільшити ризик розвитку безпліддя і онкологічних захворювань.

Судячи з результатів досліджень, в особливій зоні ризику знаходяться діти і підлітки – їх організм ще формується, а тому вплив електромагнітного випромінювання в цьому випадку більш агресивно. Ті ж, хто регулярно залишає смартфон під подушкою, рано чи пізно стикаються з порушеннями сну, неуважністю і проблемами з психічним здоров'ям. А тому на період відпочинку краще прибирати гаджет як можна далі від власному ліжку (і навіть від тумбочки).

Але і це ще не все. Експерти закликають чоловіків відмовитися від звички носити смартфони в кишенях штанів. Від них виходить радіочастотне випромінювання, яке здатне погіршити якість сперми.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *