Як швидко пробити закладений ніс?

Закладеність носа можна швидко звести нанівець, якщо закапати в кожну ніздрю спеціальні краплі. Але це лише тимчасова допомога. Краплі діють швидко, але не довго…

Отже, якщо у вас закладений ніс, не поспішайте йти до аптечки за рятівними краплями. Наберіть в таз гарячої води і опустіть ноги. Потримайте стільки часу ступні у воді, скільки зможете витримати. Кров прилине до ніг, закладеність носа зникне. Як тільки ноги охолонуть, закладеність повернеться, тому постарайтеся тримати ноги в теплі і не допускати переохолодження, передає Ukr.Media.

Другий спосіб швидкого усунення закладеності: зробіть теплий сольовий розчин (вода кип'ячена і сіль), промийте ніс (кожний носовий хід) від трьох до п'яти разів. Це допоможе зняти набряк і закладеність пройде.

Третій спосіб: поверніть джгути з вати чи марлі, змочіть ці джгути в теплому сольовому розчині і вставити в кожний носовий хід. Дихайте при цьому ротом. Змочений джгути грають в даному випадку роль дренажу, набряклість спадає і закладеність проходить.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *