Ці прості поради допоможуть вашій печінці після свят

"Післясмак" свят у вигляді всіляких харчових розладів і болю у області печінки можуть зіпсувати перші робочі тижні року. Втім, у цьому немає нічого дивного, враховуючи той факт, що лише деякі люди контролюють кількість випитого алкоголю і вживання жирної їжі. Нерідко печінка дає збій. Тоді як саме підтримати один з найважливіших органів м'яко, але при цьому ефективно? Ми вирішили з'ясувати, інформує Ukr.Media.

Якісна кава

Ще раз підкреслимо — важливо пити саме якісну мелену каву з невеликою кількістю нежирного молока. Розчинна кава або напої з кофеїном тут зовсім не підійдуть. До речі, кава — дуже корисний напій, який часто допомагає запобігати захворюванням шлунково-кишкового тракту. Але важливо пам'ятати, що безконтрольне вживання кави і міцного чаю може призвести до проблем з серцево-судинною системою, а тому важливо знати свою міру. У невеликих кількостях кава позитивно впливає на роботу печінки, зміцнюючи її захисні властивості.

Регулярні тренування

Без фізичної активності підтримання здорового способу життя уявити складно. За період свят деякі люди встигли трохи погладшати, а тому спорт у будь-якому випадку буде необхідний хоча б на кілька місяців, адже підготовку до літа ніхто не скасовував. Крім того, щоденне фізичне навантаження допомагає знизити ризик виникнення неалкогольної жирової хвороби печінки. Якщо вам важко змусити себе регулярно відвідувати зал, можете почати з елементарної зарядки, яка повинна з часом стати вашим ритуалом. У такий спосіб ви змусите усі органи, у тому числі й печінку, активніше працювати і виводити токсини з організму.

Грейпфрут поспішає на допомогу

Якщо ви — великий шанувальник цитрусових, ви будете приємно здивовані тим, що за допомогою грейпфрута можна ефективно захищати печінку і допомагати їй відновлюватися набагато швидше. До того ж, елементи, що містяться у цьому фрукті, не дають жиру у печінці накопичуватися, а це є неймовірно важливим, якщо цей орган — ваше слабке місце. У перші тижні після свят спробуйте влаштувати собі грейпфрутове свято, використовуючи ці фрукти у десертах, а також з'їдаючи хоча б чверть грейпфрута раз на три дні.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *