Чому саме з правої ноги необхідно вставати з ліжка?

Користь сну для здоров'я людини постійно вивчається, але інформації про те, як правильно прокидатися і вставати з ліжка досить мало. Тим не менше, якщо ми бачимо з ранку, що наш колега чи товариш не в дусі, ми завжди запитуємо його про те, чи з тієї ноги він встав. Можна подумати, що в такому питанні немає ніякого сенсу. Але вчені вважають, що частка правди тут все ж таки присутня. Для того щоб не мати проблем зі здоров'ям, важливо не тільки забезпечувати свій організм повноцінним сном, але і вибирати правильне положення тіла під час відпочинку, в іншому випадку можна почати свій день з сильним болем в шиї або спині. Отже, як же правильно вставати з ліжка?

Багато хто може бути сильно здивованим, але наука підтвердила, що вираз "встати не з тієї ноги" має право на життя. Фахівці стверджують, що навколо себе наше тіло має два магнітних поля: одне рухається від голови до ніг, а інше рухається в протилежному напрямку. Тому, коли людина прокидаєтеся і встає з правої сторони ліжка, вона посилює дію магнітного поля, що у свою чергу, збільшує потік енергії в тілі. Таким чином, краще ступати вранці спочатку на праву ногу, інформує Ukr.Media.

Але існує і безліч інших теорій, які підтримують вище озвучену теорію. Наприклад, це допоможе вам почати свій ранок з мирної ноти, і провести весь день без стресу.

Крім того, на яку ногу ви встаєте вранці, важливо знати та інші правила підйому з ліжка, щоб не пошкодити спину або будь-яку іншу частину тіла:

Повільно піднімайтеся

Ніколи не вставайте з ліжка різко. Не поспішайте, потягніться і тільки після цього покиньте свою постіль.

Розслабтеся, перш ніж встати

Після того, як ви сядете на ліжко, трохи посидьте в такому положенні.

Спирайтеся на руки

Потім можна встати, використовуючи обидві руки, щоб підштовхнути своє тіло. Це дозволить не допустити небажаного тиску на шию і спину.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *