Чому фахівці не рекомендують пити воду стоячи

Людина приблизно на 70% складається з води. Але вона постійно втрачає її, і якщо кожен день не споживати цю рідину в достатній кількості, у людини можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям. Для ідеального здоров'я потрібно пити, щонайменше 8 склянок води в добу. Однак справа не тільки в кількості води, а ще й у способі її вживання. З цієї статті ви дізнаєтеся, чому воду не можна пити стоячи, інформує Ukr.Media.

Як ви зазвичай п'єте воду: стоячи або сидячи? Ймовірно, що ви вибрали перший варіант. У спекотну літню погоду ми часто п'ємо воду на ходу, а якщо нам захочеться пити вдома, то ми прямуємо до глечика з водою і стоячи поглинаємо рідину. Здавалося б, що може бути тут шкідливого і небезпечного для здоров'я? Тим не менш, ви повинні розуміти, що спосіб споживання води має серйозне значення. Коли ми п'ємо воду стоячи, ми не отримуємо всіх поживних речовин і не втамовуємо спрагу. Це звучить дивно, але насправді, коли ви п'єте воду стоячи, вона проходить через систему прямим потоком, не доходячи до органів, які її потребують, наприклад, до печінки і травного тракту. Отже, домішки, які повинні вийти, відкладаються в нирках і сечовому міхурі. Крім того в такому випадку порушується рівень кисню, через що ризику піддаються легені та серцево-судинна система. Це, в свою чергу, може піддавати ризику кістки і суглоби: може з'явитися біль в суглобах, дегенерація кісток і їх слабкість.

Отже, можна зробити висновок, що для підтримки свого здоров'я потрібно не тільки не забувати щодня пити необхідні літри води, але і намагатися робити це сидячи. Це стосується і прийому їжі. Людське тіло розроблено таким чином, щоб отримати максимальну користь для здоров'я можна, якщо пити і їсти сидячи, тримаючи спину рівно. У такому положенні всі поживні речовини потрапляють в мозок і підвищують його активність. Крім іншого це сприяє поліпшенню травлення, відсутності відчуття дискомфорту після їжі. Пийте воду сидячи, і тоді всі токсини і шкідливі речовини покинуть ваш організм в цілому покращуючи здоров'я!

Джерело: ukr.media

Один коментар

  1. Останнім часом багато моїх знайомих дивуються, від чого я так розцвіла і виглядаю щасливою. Але ж раніше я була похмурішою за хмару. Адже мене кинув мій коханий чоловік і мені без нього навіть жити не хотілося. Але за порадою своєї тітки я звернулася по допомогу до знаменитої провісниці матінки Софії. Ця мудра жінка швидко виявила джерело зла – міську молоду відрядну, яка оточила мого чоловіка. Матінка Софія мене заспокоїла і сказала чекати повернення мого блудного Степушки.
    Не минуло й 3 днів, як на порозі з’явився мій ненаглядний. Я його спершу тиждень мучила, не пускаючи до себе, а потім, звичайно, пробачила. Тепер ми разом і щасливі, завдяки матінці Софії.
    Якщо хто хоче собі або комусь допомогти в біді, звертайтеся до матінки Софії по вайберу: +38 097 2055050.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *