Чим корисне соєве молоко для здоров’я людини

Про користь соєвого молока відомо давно. Воно — прекрасна альтернатива для людей, які в силу різних причин не можуть вживати коров'яче молоко, наприклад, для вегетаріанців, інформує Ukr.Media.

Соєве молоко на відміну від коров'ячого, не містить холестерину, має у своєму складі зовсім небагато полінасичених жирів, володіє приємним смаком.

У склянці молока з сої міститься 4 г жиру, 7 г білка, 8 г вуглеводів. Енергетична цінність — менше ніж 100 кілокалорій, вдвічі менше, ніж у такій же склянці коров'ячого молока.

В соєвому молоці містяться вітаміни А і D, залізо, багато фолатів. Один стакан напою містить близько 300 міліграмів кальцію в легкозасвоюваній формі.

Соєве молоко використовують для профілактики і лікування багатьох грізних захворювань: раку молочної залози, хвороб серця, остеопорозу.

Молоко із сої містить рослинний аналог естрогену, який здатний заміщати цей жіночий гормон в період менопаузи і нормалізувати обмінні процеси в жіночому організмі.

Регулярне вживання цілющого напою сприяє запобіганню утворення тромбів, що значно знижує ризик інфаркту.

Рослинні ферменти соєвого молока і кальцій у вільній формі сприяють зміцненню кісток і є відмінною профілактикою остеопорозу.

Пийте соєве молоко регулярно — і дуже скоро ви помітите результат його благотворного впливу на організм.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *