Зроби свої брови ідеальними…

Останнім часом часто міняється уявлення про те, якими повинні бути ідеальні брови. То всі жінки вискубують їх буквально до ниточки, то нові модні віяння з подіумів і глянсових журналів пропагують природність і змушують відрощувати брови, і чим ширше і густіше, тим краще. Але в будь-якому випадку брови повинні мати певну форму. На якому б варіанті ширини та густоти брів Ви не зупинилися, завжди потрібно стежити за тим, щоб брови були доглянутими.

Рідко кого природа наділяє виключно рівними бровами без виступаючих за їх межі волосків. За великим рахунком, рівними брови і не бувають. У кожної з нас вони наближаються до якоїсь певної формі: закругленою, прямий, ламаної або зігнутою. Але зробити цю форму очевидною або ж зовсім змінити її можна лише за допомогою такої процедури, як вищипування брів.

У ході такої процедури іноді видаляються всього кілька волосків, а іноді потрібно добре постаратися, щоб надати бровам бажану форму. Як правильно вищипнути брови, як знайти золоту середину, щоб у підсумку зовсім не залишитися без брів, але і видалити всю непотрібну рослинність – про це і піде мова далі. Крім того, пропонуємо Вам порівняти переваги та недоліки методів, з допомогою яких можна надати бровам бажаний колір.

Як вищипувати брови

Деякі жінки не обтяжують себе відповіддю на це питання, звертаючись для корекції брів до фахівців. Це справді непогана ідея. Фахівець допоможе підібрати відповідну Вам форму брів, і швидко втілить всі ідеї в життя. Але, звертаючись для корекції брів до фахівця, необхідно врахувати такі нюанси:

1. У наших краях ще існують майстри, які надають бровам бажану форму за допомогою леза бритви. Єдина перевага такого способу в тому, що він дуже швидкий. А от всю принадність недоліків можна буде оцінити після того, як брови почнуть відростати. Вже після однієї такої процедури вони стануть набагато грубіше і темніше. Якщо майстер запропонує Вам такий спосіб корекції брів, то не потрібно розповідати йому про те, як правильно вищипувати брови. Краще поцікавтеся про можливості застосування альтернативних методів.

2. Пам'ятайте, що періодична корекція брів – це процедура така ж неминуча, як і корекція нарощених нігтів, вій або волосся. Нехай волоски на бровах не так помітні, як капсули від нарощених волосся відросло, але вони відразу ж надають особі недоглянутий вигляд. Тому будьте готові до відвідування салону з досить високою періодичністю або ж самі вчитеся тому, як правильно вищипувати брови. Взагалі ідеальний варіант – періодично приходити на корекцію брів до фахівця, а потім підтримувати форму брів самостійно.

У домашніх умовах також можна надати бровам ідеальної форми. І для цього зовсім не потрібно мати відповідну освіту. Знання про те, як правильно вищипувати брови, а також напрацьований з часом досвід – це найчастіше достатні умови для вдалої процедури корекції брів.

Перш за все, запам'ятайте, що при корекції брів необхідно дотримуватися правила «нічого занадто». Особливо це стосується жінок, у яких від природи густі і широкі брови. Якщо природі було завгодно, щоб у Вас були широкі брови, то навряд чи підходящими для Вас виявляться брови-ниточки. Та й уявіть собі, який обсяг роботи доведеться виконувати практично щоденно, щоб підтримувати таку форму.

Також звертайте увагу на те, щоб брови були однаковими. Благо, процедура самостійного вищипування брів відрізняється від самостійно делаемого манікюру, і обидві брови практично всі здатні вищипнути однаково, чого не можна сказати про нанесення лаку на нігті обох рук.

Почніть процедуру вищипування брів з формування їх зовнішнього краю. Для цього прикладіть олівець до кінчика носа, і прокладете з його допомогою уявну лінію через зовнішній куточок ока. Там, де олівець перетнеться з бровою, і знаходиться зовнішній край Вашої брови. Всі волоски, які залишаться за межами зовнішнього краю, делікатно видаліть. Не потрібно робити брови коротше – це буде виглядати неприродно. А більш довгі брови, як правило, не виглядають акуратними і доглянутими.

Тепер приступайте до надання форми. Тут виникає відразу кілька питань: як правильно вищипувати брови і як вищипнути брови без болю.

Якщо Ви ставите першим питанням, то, перш за все, запам'ятайте: не потрібно вищипувати волоски з верхнього краю брови. Вони можуть здаватися Вам зайвими, але їх відсутність лише візуально опустить брову і може абсолютно змінити вираз обличчя. Крім того, не слід надмірно захоплюватися вищипуванням волосків біля зовнішнього краю брови, і залишати зовсім необробленим внутрішній край. Дуже нерівномірні брови – це теж негарно.

Тим же, для кого актуальне друге питання, можна порадити правильно захоплювати щипчиками волосок, який необхідно видалити. Перед тим, як вищипувати брови, його потрібно захопити не в районі кінчика, але і не прямо на шкірі. Оптимальним варіантом буде розташування щипчики максимально близько до шкіри, але без зіткнення з нею. Так ви уникнете неприємних больових відчуттів, пов'язаних із захоплюванням щипчиками шкіри. Крім того, волосок не обламається посередині, а висмикнеться разом з коренем.

Тепер м'яко, але досить швидко смикніть волосок строго у напрямку його росту. Вищипування брів у зворотному напрямку не тільки створює неприємні відчуття, але і може провокувати їх вростання в шкіру. Враховуйте, що між зовнішнім і внутрішнім краєм брови в ідеалі можна провести горизонтальну лінію. Якщо Ваша лінія знаходиться під нахилом, трохи перегляньте своє ставлення до ідеальної форми брів.

Малюємо брови

Коригування кольору брів – це процедура, що має особливу актуальність для власниць світлих брів. Але навіть ті, хто не страждає від нестачі темного пігменту, іноді хочуть змінити колір брів, зробити його більш відповідним до кольору волосся, тону шкіри або конкретного макіяжу.

Існує три основних методи зміни кольору брів, і кожен з них має свої переваги і недоліки.

Фарбування брів за допомогою спеціальних фарб в салоні або в домашніх умовах.

Плюси: невисока вартість, досить довго зберігається ефект;

Мінуси: в недорогих фарбах палітра зазвичай обмежується двома-трьома тонами, крім того, часто брови складно пофарбувати, не зачепивши шкіру, яка при цьому також набуває відповідний відтінок.

Щоденне підфарбовування брів за допомогою олівця або тіней

Плюси: багата палітра, можливість щодня змінювати відтінок, можливість максимально наблизитися до натурального ефекту при використанні тіней;

Мінуси: необхідність підфарбовувати брови кожен день, а потім видалити залишки макіяжу кожен вечір, що іноді забирає дорогоцінний час.

Татуаж

Плюси: відсутність необхідності постійно переживати за те, як намалювати брови або за те, що коханий чоловік з ранку побачить Вас «не при параді»;

Мінуси: біль, що виникає під час проведення процедури необхідність періодично здійснювати коригування.

Пам'ятайте, що саме правильна форма брів і їх ідеальний колір надають особі доглянутість.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *