Викиньте це зі свого холодильника: чим небезпечні знежирені продукти

Якщо в раціоні харчування містяться тільки знежирені продукти, це може спричинити проблеми зі здоров'ям — поганий настрій, а також знижений імунітет. Про це розповіли дієтологи, інформує Ukr.Media.

Крім того, постійне вживання знежирених продуктів призводить до підвищення рівня холестерину. Організм, не отримуючи цю життєво необхідну речовину з їжею, починає синтезувати її самостійно, частіше надмірно, сказали лікарі.

За словами фахівців, жири важливі для всмоктування та синтезу жиророзчинних вітамінів та вироблення гормонів, що впливають на стан шкіри, волосся та нігтів. Дієтологи зазначили, що цей компонент також впливає на смак продуктів, покращуючи його, тому виробники додають його.

Крім того, лікарі попередили, що вершкове масло зниженої жирності містить компоненти, вживання яких може призвести до розвитку атеросклерозу, пухлин, запальних, серцево-судинних захворювань, а також проблем із печінкою та підшлунковою залозою.

Експерти також повідомили, що вживання знежирених молочних продуктів сприяють поганому засвоєнню кальцію в організмі. Наприклад, сир з жирністю 9% максимально ефективний. Дієтологи звернули увагу, що знежиреними продуктами люди частіше переїдають, ніж звичайними. Вони отримують насичення меншою мірою.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *