Вчені виявили, що вживання фісташок сприяє зниженню рівня “поганого” холестерину у крові

Підвищений рівень "поганого" холестерину збільшує ризик розвитку інсульту і серцевих нападів, але, на щастя, знизити його допомагають доступні продукти, інформує Ukr.Media.

Медиками була названа ідеальна закуска для зниження рівня "поганого" холестерину ЛПНЩ — (ліпопротеїни низької щільності) — це фісташки. Про те, чому вчені рекомендують додавати їх у раціон, розповідаємо далі.

""Поганий" холестерин призводить до накопичення так званих бляшок в артеріях. Здатність знижувати його рівень мають несолоні фісташки", — з'ясували фахівці.

Пояснюючи, чому вони вважають ці горіхи ідеальною закускою для очищення кровоносної системи, фахівці вказали на значний вміст у них ненасичених жирів — олеїнової і пальмітолевої кислот. Завдяки їх дії зменшується кількість запальних ділянок на судинних тканинах, де і відбувається концентрація холестеринових бляшок. Крім цього, у крові значно скорочується кількість жирових компонентів.

"Згідно з 12-тижневим дослідженням за участю людей, які страждають на ожиріння, регулярне вживання фісташок дозволило знизити рівень тригліцеридів майже на 33 відсотки", — розповіли науковці.

За їх словами, фісташки можуть допомогти не лише поліпшити рівень холестерину у крові, але і стабілізувати серцевий ритм.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *