Вчені виявили напій, що продовжує життя

Вчені Національного інституту охорони Здоров'я Великобританії виявили неоціненну властивість чаю. Згідно з результатами дослідження, опублікованими в американській газеті Annals of Internal Medicine, щоденне вживання чорного чаю продовжує життя, інформує Ukr.Media.

У масштабному дослідженні взяли участь майже півмільйона людей у віці від 40 до 69 років, які п'ють чай щодня. З'ясувалося, що у любителів чорного чаю незначно знижений ризик смерті від усіх причин, включаючи серцево-судинні захворювання, ішемічну хворобу серця та інсульт. До того ж наявність молока, цукру або інших добавок в напої не порушує його корисні властивості.

"Результати дослідження пов'язані з ефектом фітонутрієнтів і сполук, оскільки зниження оксидативного стресу і запальних процесів знижує ризик смертності від усіх причин", — сказав один з авторів дослідження.

Також більше споживання чаю було пов'язане з нижчим ризиком смертності серед тих, хто випивав 2 або більше чашок на день. Ці дані свідчать про те, що чай, навіть за більш високого рівня споживання, може бути частиною здорового харчування.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *