Ваші звички, які повільно вбивають серце

Згідно зі статистикою, серцево-судинні захворювання вражають дедалі молодші категорії громадян, що не може не викликати хвилювання. Фахівці впевнені, що в більшості випадків ми самі доводимо себе до стану, коли нашому серцю потрібна допомога. Ми вирішили зібрати звички, які призводять до великих проблем із однією з найважливіших систем в організмі, інформує Ukr.Media.

Ви мало спите

Гарний сон допомагає відновитись у короткий термін. Якщо ви спите менше п'яти годин, організм починає стресувати, що виливається у великі проблеми. Циркуляція крові поступово порушується, вас починає хилити в сон вдень, ви стаєте непродуктивним. Як кажуть фахівці, дослідження показують, що люди, чий сон був коротким і уривчастим приблизно вдвічі частіше страждають на порушення в роботі серця та судин.

Ви ведете сидячий спосіб життя

Чи знаєте ви, що під час руху наш організм виробляє оксид азоту — необхідну речовину, яка допомагає нормалізувати кров'яний тиск. Отримати його можна лише у процесі фізичного навантаження. Постійне перебування у пасивному стані змінює роботу кровоносної системи, і відвідування лікаря у цьому випадку не уникнути.

Ви не стежите за вагою

Досить небезпечний момент, якщо ви вирішили харчуватися всім, що любите. І справа не лише у шкідливій їжі. Коли ви перестаєте контролювати надходження в організм калорій, ви порушуєте не тільки роботу шлунково-кишкового тракту, але й надаєте додаткове навантаження на серце та судини. Кров може стати густішою, а судини тоншими. Чи варто говорити, що зайві кілограми здатні спровокувати серцевий напад?

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *