Тібетська гімнастика — досвід, якому три тисячі років

Виконуючи вправи, ми впливаємо на біологічно активні точки (Бритіш Американ Тобакко), розширюючи тим самим судини і покращуючи кровопостачання хворих органів.

А тепер вправи:

Вправи виконуються з закритими очима. Це для того, щоб ви були більш зосереджені.

1. Лежачи на спині, відразу після пробудження посилено масажуйте вуха притиснутими долонями зверху вниз і знизу вгору, 42 рази. При цьому великі пальці масажують голову за вухами і шию ззаду, нижче вух, нормалізує артеріальний тиск. Вказівні пальці масажують вуха, решта пальців масажують скроні.

Вправа лікує склероз. Крім того, розгладжуються зморшки, зміцнюються ясна і зуби.

2. Лежачи на спині, кінчиками вказівних пальців у швидкому темпі вібрацією масажувати вушні козелки — 22 або 42 рази. Для нормалізації артеріального тиску. Потім кінчики цих же пальців увіткнути в вушні проходи і 42 вібраціями «виливати» воду з вух.
Вправа лікує і попереджає глухоту.

3. Лежачи, тильною стороною великих зігнутих пальців рук 42 колами до носа масажувати очні яблука.
Вправа попереджає і лікує ранні катаракту і глаукому.

4. Лежачи, посилено масажувати щитовидну залозу, обіймаючи шию спереду правою долонею (на ній ліва) і від підборіддя до ключиць легенько простукати 12 разів. Змінити становище рук і ще 12 разів зверху вниз.

Нормалізується гормональне порушення, викликане відсутністю або недоліком статевого життя.

5. Лежачи на спині, долонями притиснути лоб, а головою зробити нахили вправо-вліво, 22 або 42 рази. Можливий «тріск» в шийному відділі хребта.
Вправа лікує хондроз і остеохондроз.

6. Лежачи, вдихаючи носом, сильно надути живіт. Потім вдвічі довше вдиху видихнути через рот — губи трубочкою, зі звуками: «фу, фу, фу»… Таких вдихів-видихів зробити 22 або 42.

Вправа називається «Чак-рас», вона відновлює роботу головного дихального черевного м'яза, що у свою чергу лікує астму, бронхіт, грудну жабу, покращує роботу внутрішніх органів.

7. Лежачи, масажувати виїмку підошви лівої ноги виїмкою підошви правої, 42 рази. Потім виїмку підошви правої ноги масажувати виїмкою підошви лівої ноги, 42 рази. Чоловіки, знайте: якщо масажувати підошви ніг, не буде проблем з потенцією.

8. Лежачи на спині, руками і ногами імітувати «велосипед» — 42 кола вперед і 42 — назад.

9. Лежачи на спині, коліна зігнути, руки стиснути перед грудьми долонями. Скручуємо хребет: коліна до відмови вправо, а руки в цей час до відмови вліво. Потім руки вправо, а коліна — вліво. Повторити 22 рази.

10. Спеціально для чоловіків. Лежачи, яєчка взяти в руки і помасажувати 42 рази, а потім з мошонкою потягнути на себе, відпустити. Повторити стільки разів, скільки чоловікові років.

Вправа лікує простатит, цистит, імпотенцію, а також служить профілактикою і лікуванням аденоми.

11. Лежачи, праву ногу підняти під прямим кутом до тулуба, потримати 12 секунд, потім потрясти підошвою 42 рази і повільно (саме повільно) опустити. Потім повторити те ж з лівою ногою. Потім обидві ноги і обидві руки підняти під прямим кутом до тулуба, потримати 12 секунд, потрясти кистями рук і стопами ніг 42 рази. Повільно опустити руки і ноги.

Вправа зміцнює черевний прес, а це профілактика грижі. Вона лікує облітеруючий ендартеріїт, варикозне розширення вен, тромбофлебіт і є профілактикою гангрени.

12. Лежачи на спині, долонями масажувати живіт: 42 кола за годинниковою і 42 — проти годинникової стрілки. Коли долоні вгорі, поставити їх на ребро і нутрощі «віддавити» вниз. Коли вони внизу, долоні на ребро і нутрощі «віддавити» вгору. Вправа лікує запор, коліт, масажує внутрішні органи.

13. Сидячи, кінчиками пальців посилено масажувати волосяний покрив голови — від вух до верхівки і від чола і потилиці до маківки на рахунок «раз». Таких «раз» — 22 або 42.

Вправа допомагає при склерозі, головного болю, усуває лупу; волосся не буде рано випадати.

14. Сидячи, долонями притиснути вуха і кінчиками пальців, 42 рази вдарити по потилиці.
Вправа лікує глухоту, знімає біль гіпертонічного характеру, знижує артеріальний тиск.

15. Сидячи, руки зчеплені в замок на потилиці. Голова на місці, а руками вправо-вліво 22 або 42 рази.
Вправа допомагає при хондрозі і остеохондрозі.

16. Стоячи, ноги на ширині плечей, руки в сторони. Зробити 12 або 22 нахили вправо-вліво.
Таким чином ми розгойдуємо хребет, розминаючи міжхребцеві диски, стираючи на них сольові бугри, лікуємо остеохондроз.

17. Стоячи, ноги на ширині плечей, руки в сторону. Зробити 12 або 22 осьових поворотних рухи вправо-вліво, як би скручуючи хребетний стовп.
Лікування і профілактика остеохондрозу.

18. Стоячи, ноги на ширині плечей. Не згинаючи їх у колінах, зробити 12 або 22 нахили вперед, руки повинні дістати підлоги.
Профілактика і лікування остеохондрозу.

19. Стоячи, тримаючись за спинку ліжка або стільця, присісти. Піднімаючись, пружинячи на руках, прогнути спину в бік живота, голову піднімаючи якнайвище. Таких присіданні і підйомів потрібно зробити в перший тиждень по 3 через тиждень — по 5, ще через тиждень — по 7 і ще через тиждень — по 9. І довести до 12, а краще до 22.

Вправа «кішечка» — найсильніша для профілактики і лікування остеохондрозу.

20. Щодня масажувати точки життя не менше 5 хвилин — вони знаходяться на три покладених поперек пальця нижче колінних чашечок, з зовнішньої сторони колін.

Отже, ви проробили комплекс вправ. Тепер залишається останнє — вивести солі з організму і поліпшити його стан. Для цього необхідно зробити наступне:

Випити склянку води, в якій з вечора розчинена чайна ложка меду, а вранці туди додана чайна ложка настою перетинок волоського горіха. (Настій робити так: у пляшку з горілкою всипати стакан перетинок волоського горіха, закрити пробкою і настояти 8 діб.) В тій же склянці вранці розчинити дві чайні ложки яблучного оцту, інформує Ukr.Media.

Вода виводить шлаки і лікує запор; мед дає організму 17 мікроелементів, в тому числі калій і багато вітамінів; яблучний оцет розкислює залужений організм і запобігає старінню клітин, а настоянка перетинок волоського горіха дає крові і щитовидній залозі біологічно чистий йод, якого у нас в організмі катастрофічно не вистачає.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *