Тенісний м’яч позбавить вас від болю у м’язах

Використання тенісного м'яча для масажу – відмінний спосіб полегшити біль, який був викликаний хронічною м'язовою напругою, інформує Ukr.Media.

Більшість людей особливо відчувають біль в області шиї, спини, рук і колін. Напруженість в цих областях пов'язана з повторюваними рухами способу життя, такими як:

– сидіння впродовж тривалого періоду часу скорочує м'язи, які оточують нижню частину спини і коліна;

– використання комп'ютера або друкування текстових повідомлень на телефоні ставлять під навантаження шию, руки і зап'ястя;

9 способів використовувати тенісний м'яч для позбавлення болю:

Біль у ногах

М'яч розслабляє всю задню частину тіла, розслабляючи сполучну тканину у ногах.

Помістіть м'яч під арку стопи, стоячи поруч зі стільцем для стабільності. Вдихніть, утримуючи п'яту на підлозі, і притисніть масу тіла до м'яча, видихніть і відпустіть тиск. Повторюйте впродовж хвилини.

Напружені ікри

Масажування тканини вздовж м'яз гомілки допомагає звільнити напругу від м'яза, що з'єднує задню частину коліна з п'ятою.

Сядьте на підлогу, підтримуючи одну ногу. Покладіть кульки за ікрою і качайте ногу з боку в бік по кулях. Потім перемістіть кульки на кілька дюймів вище і повторіть.

Біль у колінах

Звільнення тиску від щільної сполучної тканини, яка проходить через IT-діапазон і зовнішні квадрицепси, знімає біль у коліні.

Опустіться на праве передпліччя, тримаючи праву ногу прямо, а ліву ногу зігнутою, щоб підтримати вагу тіла. Помістіть дві кулі під праве стегно, між ногою і землею. Поверніть стегно з боку в бік по кулях і повторіть на іншій нозі.

Болі в області стегон

Точкова терапія на зовнішньому стегні вивільняє м'язову напругу в цій області.

Лягайте на спину, зігнувши коліна, ноги прямо на підлозі. Опустіть праве коліно у бік. Повертайте вагу тіла справа наліво по м'ячу, зробіть на 15 вдихів і повторіть на іншій стороні, поставивши м'яч під праве стегно.

Болі у спині

Розслабляє нижню частину спини, вивільняючи тиск.

Лягайте на спину, зігнувши коліна, ноги на підлозі. Підніміть великі пальці до задньої частини тазу, щоб знайти дві маленькі костисті удари по обидві сторони від вашого хребта (задній верхній клубовий хребет). Коли закінчите, помістіть кожен шар в точку великого пальця. Звільніть масу тіла в кульках, глибоко вдихнувши.

Розтяжка рук

Звільняє м'язи рук, які стають жорсткими від водіння і використання комп'ютера.

Сядьте на підлогу і покладіть руки на м'яч. Посуньте своє тіло вперед, щоб чинити тиск на вашу руку. Дихайте глибоко хвилину. Поставте руку через м'яч, вгору і вниз, і пліч-о-пліч.

Напруга в щелепі

Сядьте, тримаючи м'яч в одній руці. Поставте м'яч уздовж підборіддя від мочки вуха до підборіддя, роблячи ніжні кругові рухи. Робіть це хвилину, а потім повторіть з іншого боку.

Напружені груди

Послаблює напружені м'язи грудної клітки, що покращує поставу і дихання.

Лягайте на спину і покладіть м'яч на ліву сторону грудей, повернувши його правою рукою.

Напружена шия

Розслаблює м'язи на тильній стороні шиї, які тримають голову вертикально.

Лягайте на спину. Помістіть дві кулі в основу черепа, по одному з обох сторін хребта. Нехай шия розслаблюється проти куль, не використовуючи надмірну силу. Обережно поверніть голову праворуч і ліворуч, утримуючи підборіддя на грудях.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *