Так краще не робити: чому не варто заварювати каву в чашці

Однією з головних проблем, пов'язаних із кавою, завареною в чашці, є високий вміст кофеїну. Лікарі попереджають, що вживання великих кількостей кофеїну може спричинити нервозність, безсоння, підвищене серцебиття і навіть серцеві проблеми у деяких людей. Згідно з дослідженням, споживання понад 400 мг кофеїну на день може призвести до негативних наслідків для здоров'я, інформує Ukr.Media.

Крім того, заварена в чашці кава може містити підвищену кількість ацетальдегіду, речовини, яка утворюється під час обсмажування кавових зерен. Ацетальдегід є потенційно канцерогенною речовиною і може підвищувати ризик розвитку раку. Дослідження показало, що вживання кави з високим вмістом ацетальдегіду може збільшити ризик розвитку раку стравоходу.

Крім того, заварена в чашці кава може бути джерелом акриламіду — речовини, що утворюється під час обсмажування кавових зерен за високих температур. Акриламід також є потенційно канцерогенною речовиною і може підвищувати ризик розвитку раку. Дослідження засвідчило, що вживання продуктів, які містять акриламід, може бути пов'язане з підвищеним ризиком розвитку раку сечового міхура і нирок.

Однак, незважаючи на ці потенційні проблеми, лікарі зазначають, що помірне вживання кави може мати деякі позитивні ефекти на здоров'я. Кава містить антиоксиданти, які можуть допомогти захистити організм від шкідливого впливу вільних радикалів. Крім того, кава може поліпшити фізичну та розумову активність, а також знизити ризик розвитку деяких захворювань, таких як діабет типу 2 і хвороба Паркінсона.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *