Стало відомо, які продукти можуть спричинити сивину

Вживання солодких, жирних і смажених продуктів може прискорити появу сивого волосся. Про це попередили лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media.

Посивіння прискорюють продукти, які руйнують нас, сприяють окислювальному стресу і підвищенню рівня вільних радикалів. Це все солодке, жирне і смажене, пояснили експерти.

Такі продукти негативно впливають на наші волосяні фолікули і погіршують проходження в них меланіну. У результаті він не може пофарбувати волосся і те залишається сріблястим.

За словами медиків, солодка, жирна та смажена їжа не лише прискорює посивіння, а й загальне старіння організму. Тому вживати такі продукти слід якомога рідше.

Фахівці також назвали продукти, вживання яких допоможе підтримати здоров'я волосся. Зазначається, що проблеми з ним можуть турбувати через неправильне харчування. Наприклад, якщо в раціоні людини не вистачає клітковини. Водночас рекомендується більше пити води, звернути увагу на субпродукти на кшталт печінки та нирок, а також їсти кістковий бульйон. Усе це буде корисно для волосся.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *