Скільки разів на тиждень варто міняти наволочку, щоб сон був міцним та здоровим

У кожному будинку є своя думка щодо того, з якою періодичністю потрібно перестилати постільну білизну. Середній показник — один раз на тиждень. З наволочками ж справи трохи інакше. Оскільки дерматологи наполягають на її частій зміні. Безумовно, у питаннях здоров'я краще прислухатися до думки фахівців. Давайте спробуємо розібратися, як часто треба міняти наволочку, інформує Ukr.Media.

Прислухавшись до порад експертів, вам вдасться допомогти своєму організму, убезпечивши його від виникнення захворювань різного характеру. В результаті сон буде міцним та здоровим.

Скільки разів на тиждень варто міняти наволочку

Регулярність

Дослідники Американського хімічного товариства стверджують, що на одній і тій же наволочці не слід спати більше двох ночей поспіль. Дуже важливе регулярне прання постільної білизни, яка сприятиме здоровому сну.

Причина такої швидкої зміни наволочок

Щодня людина втрачає до 500 мільйонів клітин шкіри. Внаслідок цього піт і шкірний жир залишається на наволочках, які перебувають у контакті з обличчям протягом цілої ночі. Це може дати поштовх для розвитку бактерій, кліщів та мікробів, які негативно впливають на організм людини. Дані мікроорганізми можуть стати причиною появи запалення шкіри, висипу, інфекцій, алергії та проблем з диханням. З такими наслідками можна зіткнутися навіть у тому випадку, якщо ви постійно вмиваєтеся, лягаючи спати.

Наволочки — ідеальне середовище, в якому можуть розмножуватися пилові кліщі та різні бактерії. Адже вони щоночі вбирають піт і ороговілі клітини шкіри. Тому брудні наволочки безпосередньо впливають на імунну систему. Тільки прання дозволить уберегти вас від неприємного розвитку різних захворювань шкіри та дихальних шляхів.

Підвищений ризик виникнення таких проблем, як астма, бронхіт та алергія, повинен змусити багатьох людей поглянути по-іншому на зміну наволочок. Регулярне перестилання постільної білизни має стати звичкою. Тільки в цьому випадку ви убезпечите ваш організм від негативного впливу різних мікроорганізмів.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *