Синдром пивоварні: чому організм починає виробляти спирт

Існує незвичайне захворювання, через яке в людському організмі виділяється зайва кількість спирту. Про це заявили дієтологи. За їх словами, рідкісна хвороба називається синдром пивоварні, інформує Ukr.Media.

З'являється велика кількість грибів з роду сахароміцетів, ці гриби переробляють вуглеводну їжу (хліб або певні овочі) в етанол. Тобто, в алкоголь. При цьому функція печінки у таких пацієнтів знижена, тому переробка алкоголю йде повільніше і гірше, — повідомили вони.

Фахівці зазначили, що крім звичайної місії, у печінки порушена робота детоксикаційної функції, тому пацієнти з синдромом пивоварні відчувають втому і млявість, властиві похміллю. Ще людина з таким захворюванням страждає від здуття кишечника і часто перебуває в роздратованому стані.

Лікування цього захворювання полягає в зниженні кількості споживаних вуглеводів. Це прибрати всі солодощі, борошняне, крохмаль, картоплю і коренеплоди. Працювати з нормальною флорою кишечника, заселяти хороші мікробіоти кишечника і зменшувати кількість цих грибів, — підсумували медики.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *