Речі, які не можна тримати вдома

За всіма «турботами» людина забуває озиратися на власний будинок – адже повсякденні, звичні нам усім предмети вжитку можуть викликати більше проблем, ніж постійне куріння. Ось 5 речей, позбутися яких кваліфіковані лікарі радять негайно.

Освіжувачі повітря

Майже всі спреї освіжувачів повітря містять велику кількість формальдегіду – канцерогену, здатного викликати рак горла. Крім того, спреї провокують розвиток респіраторних захворювань, аж до астми. Фердінандо Мирарчи, доктор медичних наук, медичний директор відділення невідкладної медицини в Медичному центрі Університету Піттсбурга, рекомендує замінити спреї звичайними ефірними маслами, інформує Ukr.Media.

Сковорода з антипригарним покриттям

Дослідження Дари Кас (доктор медичних наук, доцент кафедри екстреної медицини Рональда О. Перельмана в Медичному центрі NYU Langone) було проведено ще в 2007 році. Кас довела, що антипригарні покриття містять велику кількість перфторокаприлової кислоти – небезпечної речовини, що впливає на функціонування щитовидної залози. Природно, що використовувати такий посуд небезпечно.

Кнопкові батарейки

Звичайно, дорослій людині навряд чи прийде в голову спробувати на смак батарейку. Однак, небезпека підстерігає дітей: блискучі круглі предмети виглядають привабливо. У шлунку кислотна батарея здатна одержувати живлення через стінку стравоходу, що призводить до довічної інвалідності. Робота на цю тему була опублікована Девідом Дж. Метісон, доктором медичних наук.

Батути

Невеликі батути все частіше з'являються на дачах – весела розвага за порівняно невеликі гроші. Облік отриманих на батуті травм призводить лікарів в жах: зламані стегнові кістки, травми шиї, зміщення кісток – тут вже стає не до веселощів.

Прострочені ліки

Ліки з дому викидаються в останню чергу, навіть прострочені. Логічного пояснення цьому явищу немає: зовсім нераціонально розраховувати на сприятливий вплив таблеток, випущених ще при ваших батьках. Небезпечніше всього покладатися на знеболюючі, вживання яких може призвести до абсолютно непередбачуваних результатів.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *