Ранні ознаки вагітності двійнятами

Завагітніти двійнятами — це подвійне благословення для багатьох пар. Ви можете передбачити радість виховання двох дітей, які неминуче поділяють кожну віху, мають найтісніші стосунки і ніколи не будуть бракувати товариша по грі, інформує Ukr.Media.

Хоча неможливо бути впевненими, що ви вагітні двійнятами, до УЗД в першому триместрі, можуть бути деякі ранні ознаки, на які потрібно звернути увагу.

Підвищений рівень ХГЧ

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЧ) — це гормон, що виробляється в плаценті для підтримання зростаючого ембріона. Він може бути виявлений як в сечі, так і в крові через 10-11 днів після зачаття і досягає свого піку до кінця першого триместру.

Якщо ваші рівні піддаються виявленню, на вашому домашньому тесті на вагітність з'являться дві рожеві лінії. Після підтвердження вагітності лікар може призначити аналіз крові для подальшого аналізу рівня ХГЧ та визначення стану вагітності та розвитку плода.

Дослідження, опубліковане в Journal of Perinatal Medicine, показує, що жінки, вагітні близнюками, мають більш високий рівень ХГЧ, ніж жінки, які очікують лише одну дитину.

Високий рівень альфа-фетопротеїну

Альфа-фетопротеїн (АФП) — це білок плода. Він виробляється печінкою і жовтковим мішком плода. Більш високі рівні альфа-фетопротеїну пов'язані з вагітністю двійнятами.

Згідно з дослідженням 2016 року, опублікованим у Biomedical Reports, рівні альфа-фетопротеїну були вдвічі вищими при вагітності близнюками порівняно з одноплідною вагітністю протягом 16 та 17 тижнів.

Екстремальна втома

Заснути під час фільму під час вагітності — це одне, але якщо ви відчуваєте занадто сильне виснаження на ранніх термінах вагітності, це може бути ознакою чогось несподіваного.

Вагітність двійнятами пред'являє підвищені вимоги до організму і може привести до виснаження його запасів заліза в крові, що може привести до анемії. Без достатньої кількості заліза ваше тіло не може виробляти достатню кількість гемоглобіну для перенесення достатньої кількості кисню через ваше тіло.

Таким чином, дефіцит заліза може викликати у вас втому і задишку. Анемія під час вагітності може завдати шкоди здоров'ю як матері, так і її плоду. Тому, якщо ви стурбовані тим, що у вас може бути анемія, обов'язково зверніться до лікаря. Вони можуть порекомендувати добавки для підвищення рівня заліза.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *