Після 19.00 ці продукти точно не варто вживати

Не їсти після 18.00 — заборона, яка останнім часом перестала бути актуальною. Фахівці в області здорового способу життя спростували те, що вона корисна, привели масу аргументів на користь того, що їсти потрібно не пізніше, ніж за 3 години до сну, інформує Ukr.Media.

Саме таке правило харчування дозволило не голодувати і не набирати при цьому вагу. Багато хто став його прихильником, що добре. Але все ж абсолютно завжди ним не варто керуватися.

Існують продукти, які в будь-якому випадку краще не вживати після 19.00. Привести прикладів таких можна кілька.

Рідини

Все те, що було випито після 19.00, призводить до появи набряків. Він може бути не дуже помітним на конкретній людині рано вранці, але він все одно буде. Можуть не з'явитися мішки під очима, але та ж обручка після пробудження може почати здавлювати палець.

Якщо хочеться пити ввечері, то не варто терпіти і мучити себе. Віддати перевагу можна зеленому чаю, який має сечогінну дію.

Швидкі вуглеводи

До них відносяться в першу чергу солодощі і борошняне. Вони засвояться швидко, але ляжуть мертвим вантажем в кишечнику на всю ніч, що може привести до збоїв в його роботі.

Надавати перевагу перед сном слід продуктам, в яких є клітковина, до яких відносяться овочі, фрукти, салати з них, подібні страви. В такому випадку шкоди організму буде завдано набагато менше.

Солоне

Якщо є ті ж солоні огірки або будь-яка інша їжа, в якій солі багато, можна спровокувати затримку рідини в організмі. Вона стане причиною появи набряків, які і на зовнішній вигляд не кращим чином вплинуть, і для здоров'я серця будуть небезпечними.

Особливо вираженим буде ефект, якщо і рідини з солоним багато вжити, що саме так найчастіше і буває.

Жирне

Навіть невеликий шматочок копченої курки на ніч може нашкодити. З двома скибочками ковбаси ситуація однакова.

У таких продуктах дуже багато жиру, переробити який шлунку в нічний час буде складно.

Після 19.00 ці продукти точно не потрібно їсти. Актуально це навіть в разі, якщо відбій пізній.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *