Особливості способу життя, від яких рано сивіє волосся

З віком неминуче відбувається старіння організму. Одне з його проявів — посивіння волосся. Коли такий процес спостерігають в 20-30 років, для цього є об'єктивні причини. Люди самі виробляють звички, від яких волосся починає рано сивіти, інформує Ukr.Media.

Тривале перебування на сонці

Ультрафіолетове випромінювання негативно впливає на шкіру. Якщо довго перебувати під яскравим сонцем без головного убору, — це зашкодить фолікулам. Волосся буде сухим, ламким, почне сивіти. Щоб запобігти таким наслідкам, необхідно в сонячний день використовувати парасольку або надягати капелюх.

Стресові ситуації

Нервове напруження, занепокоєння, тривожність впливають на всі аспекти здоров'я людини. Стрес призводить до випадання волосся, передчасного його посивіння. Іноді така зміна відбувається за кілька годин. Не можна доводити стресову ситуацію до хронічної форми. Потрібно навчитися її пом'якшувати. Для цього використовують методики дихання і розслаблення.

Хімічні речовини в засобах для волосся

Нерідко шампуні, препарати для догляду мають в складі сульфати. Вони очищають шкіру і волосся, при цьому роблять його сухим, грубим, схильним до посивіння. Щоб уникнути таких проблем, потрібно вибирати засоби без сульфатів. Вони зберігають вологу, підсилюють блиск і колір, підтримують здоров'я волосся.

Дефіцит вітамінів

Для нормального існування організм повинен отримувати всі корисні елементи. До раннього посивіння призводить нестача фолієвої кислоти (вітаміну В9) і біотину (В7). Ці речовини містять молочні продукти, яйця, м'ясо. Необхідно їх ввести в щоденний раціон.

Куріння

Шкідлива звичка викликає звуження судин. Це порушує живлення шкірного покриву голови. Токсини, що містяться в тютюні, пошкоджують волосяні фолікули, призводять до передчасного посивіння. Щоб запобігти таким порушенням, необхідно кинути палити.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *