Не вставайте з ліжка, поки не зробите ці вправи! І ось чому..

Планування вашої повсякденної діяльності, безумовно, не перше, що ви повинні робити вранці, передає Ukr.Media.

Ви повинні зосередитися на вашому тілі і це принесе вам здоров'я на довгі роки.

Проявляйте турботу про себе, ведіть активний спосіб життя і БУДЕТЕ ЗДОРОВІ!

Ренді Рэгэн, автор і вчитель йоги, каже, що це дуже важливо, як ви проводите ці кілька хвилин до вашої діяльності.

Ми пропонуємо прості і дуже ефективні вправи, які допоможуть вам бути весь день повним енергії і сил.

Спробуйте ці прості вправи на розтяжку які допоможіть вашому тілу прокинутися і бути здоровим.

І так, ви можете робити це навіть під ковдрою!

Отже, перша вправа!

1.Розтяжка хребта:

Вдихніть, покладіть руки над головою, стискаючи пальці разом. Перевертаємо долоні до стіни. Тримайте коліна прямі, і ваші пальці розтягнуті. Тримаєте своє тіло в цьому положенні протягом 5 секунд. Видихніть і розслабтеся. Виконайте 3 повторення.

2. Розтяжка суглобів:

Зігніть праву ногу і поставте ліву ногу на праве коліно. Обхопіть праве коліно руками. Дихайте глибоко протягом 5 секунд, і поміняйте ноги. Ця вправа збільшує мастило в суглобах і зміцнює м'язи сідниць. Робити 3-5 повторів на кожну ногу.

3. Розтяжка м'язів спини і поперекового відділу хребта:

Поставте ноги на підлогу і зігніть коліна. Тягніться до підлоги руками, повісивши їх на коліна. Тягніться головою до підлоги. Порахувати до 5 і розслабитися. Це хороший спосіб прокинутися і дати спині хорошу розтяжку, ваш мозок буде отримувати достатню кількість кисню. Робіть 5-7 повторів.

4. Коліна до грудей:

Лягти на спину і зігнути коліна. Підтягніть їх до грудей. Ця вправа здатна зробити чудеса для нижньої частини спини, і вона стимулює ваше тіло і розум. Для досягнення оптимальних результатів, ви повинні підтримувати ваше тіло в цьому положенні протягом 10 секунд. Робити 5-7 повторів.

5. Поворот

Покладіть руку на правій бік тулуба. Зігніть ноги в колінах і простягніть їх у протилежному напрямку. Тримайте плечі на матраці. Утримуючи тіло в цьому положенні протягом 10 секунд, і перейти на іншу сторону. Ця вправа покращує циркуляцію крові і працює на м'язи хребта. Робіть 5-7 повторень на кожну сторону.

6.Нахил вперед

Сядьте на ліжко, і випрямити ноги. Вдихніть, видихніть і тягніться до пальців ніг. Знову вдихніть, видихніть і потягніться ще більше. Тягніть шию теж. Зробіть 10 повторень, і розслабитеся.
Ця вправа підготує організм до своєї повсякденної діяльності, особливо якщо ви будете сидіти протягом багатьох годин. Вона буде працювати на ваші м'язи спини, на хребет і таз.

Ваше здоров'я в ваших руках і роблячи ці вправи щоранку, ви значно поліпшите ваше самопочуття і здоров'я! Це просто і ви відразу ж відчуєте результат!

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *