Лікарі розвіяли популярні міфи про лікування гіпертонії

Гіпертонія є одним із найпоширеніших захворювань судин, яке характеризується постійно підвищеним артеріальним тиском. Кардіологи розвіяли міфи про лікування хвороби, інформує Ukr.Media.

Кардіологи активно попереджають всіх людей, які страждають на гіпертонію, про сильну небезпеку застосування народних методів лікування цього хворобливого стану. Фахівці стверджують, що натуропатія і різні відвари трав, хоч і можуть злегка поліпшити стан людини, але ніяк не замінять спеціальних ліків для гіпертоніків. На таке лікування не варто сильно сподіватися і покладатися.

Одним із поширених міфів, про який кардіолог згадав, є корисність лазні та сауни для стану людини з гіпертонічною хворобою. За словами лікаря, для того хто абсолютно здоровий ці процедури можуть бути корисні. Вони можуть зміцнити серце та судини. Корисностей лазні та сауни для гіпертоніка немає. Ці процедури можуть тільки завадити відновленню та лікуванню. Сильне навантаження на серцево-судинну систему може викликати гіпертонічний криз. Він явно не є корисним для будь-якої людини.

Експерти активно закликають звернутися до професійного лікаря, який зможе підібрати індивідуальне лікування спеціально для вас.

Стаття має інформаційний характер, у разі виникнення проблем зі здоров'ям зверніться до фахівця.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *