Лікарі розповіли про шкоду засобів для обличчя в баночках із широким горлом

Деякі популярні засоби для догляду можуть бути шкідливими. Не варто купувати "красиві баночки з широким горлом", попередили лікарі, інформує Ukr.Media.

Шкідливими та марними фахівці назвали маски-плівки проти чорних цяток на обличчі. Від їх використання люди отримують запалення і розтягнуті пори. Боротися з чорними цятками лікарі порадили АНА- і ВНА-кислотами.

Скраби з великими й абразивними частинками, зокрема з кавою і меленими кісточками, сольові та цукрові скраби шкодять чутливій і сухій шкірі. Вони забивають пори, залишають мікротріщини та викликають запалення, пояснили експерти.

Засоби, у складі яких на перших п'яти позиціях є alcohol denat, alcohol, ethanol та isopropanol теж не мають бути у вашій косметичці, закликали медики.

Варто розуміти, що підсушувальний ефект спирту буде недовгим і незначним, а ось порушений бар'єр шкіри та відповідне виділення клітинами ще більшої кількості шкірного сала погіршать стан, наголосили фахівці.

Купувати не слід і баночки з широким горлом. Засоби в них під час зіткнення з киснем втрачають властивості через окислення. Всередину потрапляють пил і мікрофлора, що робить креми розсадниками грибків і бактерій. Краще користуватися засобами в тубах або з помпою.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *