Лікарі назвали несподівані та небезпечні ознаки зневоднення організму

Вода — найважливіші ліки для організму, адже коли її вдосталь, то й людині добре, але за дефіциту починаються проблеми. Причому сухість у роті — лише перша ознака того, що потрібно більше пити. Детальніше про це розповіли лікарі-ендокринологи, наголосивши, що на добу людині потрібно не менше 30 мілілітрів води на один кілограм ваги, інформує Ukr.Media.

При зневодненні насамперед з'являються набряки. Так організм запасає невеликі мілілітри, що в нього є. Медики зазначили, що йдеться про ті набряки, які з'являються час від часу, а якщо вони мучать постійно, то є проблеми із серцево-судинною, сечовидільною або ендокринною системами, тому потрібно терміново бігти до лікаря. Зневоднення також призводить до нічних і денних литкових судом.

Інший сигнал про дефіцит води — сухість в очах, носі, горлі та інтимних місцях. Може з'явитися ниючий біль у голові. За словами ендокринологів, часто буває достатньо випити склянку води, щоб позбутися тяжкості. А ще в разі зневоднення скриплять суглоби.

Суглобова сумка наповнена водою (точніше, спеціальною рідиною). Якщо її мало, сумка "пересихає", суглоби починають тертися один об одного і скрипіти. До речі, міжхребцеві диски теж майже на 80% складаються з води, пояснили фахівці.

Ще одна ознака дефіциту води в організмі — голод, за яким ховається часто спрага. За словами лікарів, попити теж можна, якщо "в позаурочний час смокче під ложечкою".

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *