Багато лікарів і дієтологів вважають, що зміна раціону з включенням більш здорових груп продуктів може допомогти при нестачі поживних речовин. Проте це не завжди найкращий варіант для багатьох людей. Можливо, ви не можете дозволити собі кращі продукти. Або у вас є спосіб життя та робота, які не залишають часу на приготування їжі, інформує Ukr.Media.
Щоб доповнити ці вітаміни та мінерали, деякі люди приймають добавки. Магній є життєво важливою поживною речовиною для організму, але близько 50% населення не отримує його в достатній кількості.
Що таке магній і яка його роль в організмі людини?
Магній, що міститься в рослинах, насінні, зернах та морепродуктах, є мінералом, який допомагає ферментам в нашому організмі виробляти білок, зміцнювати кістки та регулювати рівень цукру в крові та тиск. Хоча близько половини магнію в організмі знаходиться в кістках, решта поширюється по всьому тілу в наших тканинах.
Поширений мінерал, який вам потрібен щодня, магній допомагає в розвитку мозку, навчанні і пам'яті, блокуючи наші нервові клітини від перевтоми. Він працює в тандемі з кальцієм, розслабляючи клітини серцевого м'яза, коли кальцій активує м'язові волокна, що скорочуються. Магній також розслаблює інші м'язи, крім серцевих, що, як повідомляється, робить його чудовим засобом від м'язових спазмів.
Окрім допомоги м'язам, було виявлено, що він допомагає при безсонні, депресії та мігрені. Магній помітно знижує артеріальний тиск і допомагає контролювати рівень цукру в крові у людей з діабетом 2 типу, знижуючи ризик серцевих захворювань.
Кому слід приймати магній?
Важливо розпізнати ознаки дефіциту магнію. Низький рівень магнію, також відомий як гіпомагніємія, може призвести до слабкості, посмикування м'язів, прискореного серцебиття, оніміння, судом, сплутаності свідомості та змін настрою.
Окрім недостатнього споживання продуктів, багатих магнієм, це може бути викликано тим, що ваша травна система погано засвоює магній, що є симптомом СРК та целіакії. Деякі ліки, такі як діуретики, антибіотики та хіміотерапія, можуть призвести до втрати магнію через сечовивідні шляхи. Тому добавки магнію корисні для людей із СРК або целіакією.
Типи добавок магнію
Для тих, кому не вистачає мінералу, найкращим варіантом буде гліцинат магнію. Він частково виготовлений з гліцину, амінокислоти, і ідеально підходить для шлунку, що легко реагує, оскільки це одна з найделікатніших форм магнію, яка насправді не має жодних побічних ефектів.
Гліцинат магнію є оптимальним магнієм для людей з мігренню, депресією, високим кров'яним тиском або діабетом 2 типу.
Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.
Джерело: ukr.media