Кіровоградщина: педагогам, підприємцям та аграріям роз’яснювали переваги імунізації (ФОТО

На Кіровоградщині триває виїзна кампанія з вакцинації населення.

Вакцинальний автобус Кіровоградського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України продовжує працювати у громадах регіону, повідомила головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук.

Так, днями виїздили до Смолінської територіальної громади Новоукраїнського району.

«Ми вдячні за допомогу в організації щеплень з виїздом вакцинального автобуса очільнику Смолінської громади Миколі Мазурі, а також директорці КНП «Смолінський ЦПМСД» Марії Дударчук, керівникові КНП «СМСЧ» Смолінської селищної ради Миколі Дударчуку та фахівцям районного відділу центру. Всього в Смолінській територіальній громаді виконали 467 профілактичних щеплень проти дифтерії, правцю та коронавірусної хвороби. Цього разу у Смоліному під час виїзної вакцинальної кампанії від кору, паротиту та краснухи щепили 12 дітей», – зазначила головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук.

Фахівці центру попрацювали з населенням громади: працівниками Смолінської шахти, освітянами, працівниками торгівлі та фермерських господарств. Пояснювали педагогам, підприємцям, аграріям, чому важливо робити профілактичні щеплення дорослим і дітям. Зокрема, нагадали, що в області триває catch-up (наздоганяюча) кампанія, в межах якої дітей вакцинують від кору, паротиту і краснухи.

Довідково: Кіровоградський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ отримав автобус для вакцинації у межах проєкту, який націлений на зміцнення імунізації населення під час війни.

Читайте також: Як навчатимуться школярі Кіровоградщини у новому році

Джерело: zpu.kr.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *