Кіровоградщина отримала вакцини від туберкульозу і поліомієліту: як щепитися

Кіровоградська область отримала вакцини від туберкульозу та поліомієліту. Всі бажаючі можуть щепитися, звернувшись до педіатра чи сімейного лікаря.

Як повідомили у «Кіровоградському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ» 7 листопада в область надійшло 1300 доз вакцини для профілактики поліомієліту: “Поліо Сабін” двовалентна вакцина для профілактики поліомієлиту типів 1 та 3 у формі суспензії, по 10 доз у флаконі, виробник Бельгія, термін придатності до кінця березня 2023 року.

Також отримали 2600 доз вакцини для профілактики туберкульозу: вакцина БЦЖ, виробник Індія, термін придатності до кінця березня 2023 року.

Записатись на вакцинацію можна, звернувшись до свого педіатра або сімейного лікаря, чи зателефонувавши до реєстратури медзакладу.

“Пам’ятайте, вакцинація убезпечить від тяжких інфекційних захворювань.Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти життя і здоров’я дітей а також – людей поруч”, – акцентували у повідомленні.

Нагадаємо, на Кіровоградщині розпочали щеплювати проти грипу. Аби його отримати варто попередньо замовляти вакцину в аптеці, або звернутися до сімейного лікаря.

Джерело: gre4ka.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *