Кіровоградщина: дендрологічний парк відкрив сезон активного відпочинку (ФОТО)

Після похмурих та холодних зимових днів, стресу, переживань, безсонних ночей все частіше хочеться побути в тих місцях, які заспокоюють, надихають на життя, на віру в перемогу та мирне життя.

Таким місцем можна вважати дендрологічний парк «Веселі Боковеньки» ім. М. Л. Давидова.

“Сам засновник парку Микола Львович Давидов мріяв із дитинства створити таку місцину, де б люди потрапивши до неї забували про все погане, а насолоджувались співом птахів, дзюрчанням Боковеньки, ароматом степових трав, шепотом дерев, прохолодою та просто тишею”, – зазначають лісівники.

Дендрологічний парк розпочинає сезон відвідувань та відпочинку в спеціально відведених для цього місцях. Там можна прогулятися алеями парку, посидіти на лавочках споглядаючи чудові краєвиди, скористатись альтанками, де можна посидіти сім’єю чи групою, приготувати на мангалі страви, послухати екскурсійну розповідь про історію парку, флору та фауну цього степового куточка. У парку – безліч чудових пейзажів та локації, де можна намалювати пейзаж чи зробити фото на пам’ять.

За умови правил пожежної безпеки в лісі та поведінки на природі відпочинок принесе задоволення, користь та позитивні емоції.

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100027613110459

 

 

Джерело: zpu.kr.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *