Якщо ваша температура вище 36,8, то вам слід перевірити щитовидку

Мало кому відомо, але вчений Броду Отто Барнс зробив відкриття ще 50 років тому. Він виявив, що температура тіла – відмінний індикатор того, як працює ваша щитовидна залоза

Але, для того, щоб отримати точні результати, вам потрібно міряти температуру тіла відразу вранці, коли ви лежите в ліжку, інформує Ukr.Media.

Вчений зауважив, що ненормальна температура тіла вранці – найперша ознака того, що може бути збуджена щитовидна залоза. Багатьом відомо, що якщо проблеми з щитовидною, то проблем зі здоров'ям не уникнути.

Ось, як поміряти температуру тіла і виявити чи є у вас проблеми зі здоров'ям.

Увечері підготуйте градусник. Ртуть на градуснику повинна бути не вище 35 градусів. На ранок, як тільки ви прокинетеся, відразу покладіть градусник в пахвову западину. Залиште на 10 хвилин. Після цього запишіть отриманий результат.

Запам'ятайте, така температура тіла називається «ранкова базальна температура». Її норма від 36,5° до 36,8°.

Якщо ваша температура тіла 36,5 С° до 36,8 С, то у вас немає проблем з щитовидною залозою.

Якщо ж у вас температура нижче 36,5° С – це означає, що у вас гіпотиреоз. Це означає, що щитовидна залоза працює погано. Можливо ви помічали, що у вас хронічна втома і депресія, у вас часта застуда. Буває так, що ви можете спостерігати часте випадання волосся.

Якщо ж ваша температура вище 36,8 С, то у вас гіпертиреоз. Гіперторіоз – щитовидна залоза активно діє понад норми. Може бути у вас в організмі відбувається запальний процес.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: для того, щоб переконатися в результатах, вам потрібно повторювати процедуру 3 рази і все в різні дні.

Якщо ваші результати незначні, і ви не хочете йти до ендокринолога, то спробуйте вирішити проблему самостійно.

Тут вже важливий правильний раціон. Ви повинні включити в нього багато селену, магнію, вітаміну А, Ст. Всі ці мінерали дуже важливі для роботи щитовидної залози.

Дана стаття носить виключно ознайомчий характер. Перед тим, як випробувати всі поради і рекомендації, варто проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *