10 найдорожчих частин тіла – здивувала печінка

Між іншим, кожен з нас — справжній ходячий банк, капіталізація якого знаходиться на досить непоганому рівні. Зараз ми наочно покажемо вам, скільки коштують найдорожчі частини вашого тіла в різних клініках світу. Тільки не потрібно нічого продавати!

Тонка кишка

2 500$

Багато хто помилково вважає, що перетравлює їжу шлунок. Зовсім ні, процес йде в тонкому кишечнику, з яким іноді можуть бути проблеми. Сучасна транспланталогия дозволяє позбутися від проблем з животом за порівняно невеликі гроші, інформує Ukr.Media.

Рогівка ока

5000 $

Проблеми із зором вже штука серйозніше. Найчастіше потрібно міняти рогівку, дістати яку не дуже-то просто. Першу вдалу операцію по пересадці рогівки здійснили ще сто років тому абсолютно незрозуміло, як лікарі взагалі впоралися в той час. Сьогодні ж спеціальні відділення пластичної хірургії можуть запропонувати вам швидку і практично безпечну операцію по пересадці рогівки. Правда, не дешеву.

Яйцеклітина

7500$

Проблеми з безпліддям все частіше турбують європейців. На щастя, лікарі можуть вирішити і цю неприємну проблему за допомогою донорської яйцеклітини.

Підшлункова залоза

10 000$

Крім усього іншого, підшлункова залоза виробляє інсулін, украй важливий для нашого організму. При порушенні роботи цього органу у людини розвивається цукровий діабет. Більшість змушена жити з діабетом до самого кінця, але при наявності вільних грошей можна зважитися і на пересадку.

Кістковий мозок

13 000$

Кістковий мозок — джерело стовбурових клітин, які дуже цінують в медицині. Саме його пересаджують, намагаючись впоратися з онкологічними захворюваннями. Літр кісткового мозку коштує дуже дорого, оскільки потрібного, відповідного донора знайти непросто.

Легені

20 000$

Життєво важливий орган, що доставляє кисень по всьому тілу. На жаль, хвороби легенів стають все більш поширені в наші дні, а донорів бракує — вже через пару годин після смерті організму вони стають марні. Тому лікарям доводиться показувати чудеса оперативності в спробі пересадити донорські легені. Звідси і висока ціна органу.

Нирки

70 000$

Всі ці жарти про обмін нирки на машину або навіть квартиру мають під собою певне підґрунтя. Нирки відмовляють досить часто і саме цей орган забирає 75% усіх операцій щодо ставлення до транспланталогії. Не дивно, що за нирку просять такі гроші!

Печінка

120 000$

Печінка виконує ряд життєво важливих функцій, таких як виведення токсинів з організму, терморегуляцію, обмін речовин і переробку їжі. Лікарі давно навчилися пересаджувати печінку, забираючи лише частину донорського органу. Тим не менш, це одна з найдорожчих частин нашого тіла.

Серце

250 000$

А ось з серцем все набагато складніше. Пересадка досі дуже небезпечна і нерідко закінчується летальним результатом, так і новий орган рідко служить більше 5-7 років. Але черга на операцію ніколи не скорочується — всі прагнуть прожити хоч трохи довше.

Голова

5 000 000$

Треба зауважити, що до цього часу на людині не була проведена жодна пересадка голови. Але американський лікар зумів успішно завершити операцію на морських свинках і собаках, обіцяючи вже наступного року провести перше випробовування на людині. Скільки ж коштуватиме донорське тіло? Ну, сама операція обійдеться в 12 мільйонів доларів, на донора планують витратити 5 мільйонів.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *