Як швидко заспокоїти дитину, що плаче: Метод Харві Карпа

Ця методика призначена для дітей від народження і до трьох місяців. Зовсім не обов'язково робити всі п'ять методів. Досить вибрати пару, які підходять саме твоєму малюкові, передає Ukr.Media.

Спеленать

Деякі мами впевнені, що це пережиток минулого, але, на думку доктора Карпа, для сповивання дитини природно. Адже всі 9 місяців малюка “обіймала“ матка, і він відчував себе комфортно і захищено.

Покласти на бік або на живіт

Для заспокоєння ці пози підходять як не можна краще. Можна також покласти дитину на руку животиком вниз і трохи поносити його в такому положенні. До речі, так дуже часто роблять папи, інтуїтивно відчуваючи, чого хоче дитина.

Оточити “білим шумом

Це – мірне гудіння якихось приладів (наприклад, витяжки), шипіння радіо. Але можна також “шикати“ або гудіти самій – з такою гучністю, як плаче дитина. Адже якщо звук буде занадто тихий, немовля його просто не почує. В міру затихання немовляти необхідно знижувати гучність шуму.

Заколисати

Малюк звик до заколисування, це для нього теж було природно: перебуваючи в маминому животі, він весь час хитався. Погойдування повинно бути дрібним, мірним, що імітує тряску всередині утроби (тобто не просто взад-вперед).

Задовольнити смоктальний рефлекс

Це добре заспокоює голодного або переляканого малюка. Доктор Короп переконаний, що смоктальний рефлекс здатний задовольнити не тільки груди мами, але навіть палець.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *