Як правильно вибирати зубну пасту для дитини, на що потрібно звернути увагу

Лікарі-стоматологи розповіли, як правильно вибрати зубну пасту для дитини, інформує Ukr.Media.

Від правильного вибору зубної пасти багато в чому залежить здоров'я зубів і ротової порожнини. Це стосується не тільки дорослих, а й дітей.

В першу чергу, при виборі зубної пасти потрібно орієнтуватися на вікове маркування на тюбику. Для дітей у віці від 0 до 4 років обов'язково потрібна паста, яку дитина може проковтнути без шкоди для здоров'я — радять експерти.

Також важливо звертати увагу на абразивність пасти. Дивимося значення RDA. Саме воно говорить про вміст абразивних речовин: найчастіше це карбонат кальцію, діоксид титану, діоксид кремнію.

Для малюків до чотирьох років RDA повинен бути нижче 20, до 14 років — не більше 50.

Також важливо знати кількість фтору. Він необхідний для розвитку тканин зуба, але при цьому потрібно враховувати ліміти. Для дітей до двох років використовуємо пасти без фтору. До чотирьох років — значення не більше 200 ppm. Від 4 до 6 років — не більше 500 ppm. Від 6 років і старше — не більше 1450 ppm.

Паст, вільних від консервантів, сьогодні майже не знайти. Дивимося, щоб в складі не було хоча б найшкідливіших: бензонат натрію, пропіленгліколь (PEG, ПЕГ) і пропілпарабен.

Також важливі індивідуальні переваги дитини. Якщо її не до душі колір, смак або запах, не беріть таку пасту.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *