Хвороби, до яких найчастіше призводить трудоголізм

Сучасний бізнес-світ неймовірно заохочує тих, хто готовий працювати безперервно. Безсумнівно, успіх приходить саме до таких людей. Але чим може обернутися прагнення підкорити всілякі кар'єрні вершини? Адже наші можливості не безмежні. Вчені наводять не дуже приємну статистику — близько 80% трудоголіків стикаються з серйозними проблемами зі здоров'ям. Ми вирішили з'ясувати, що загрожує тим, хто готовий працювати без сну і відпочинку і іноді навіть просто за ідею, інформує Ukr.Media.

Алкоголізм

Як ви вже зрозуміли, надмірна активність вимагає своєчасного відпочинку, який трудоголіки не завжди готові дати. Британські вчені дійшли висновку на основі власного експерименту, що кожен третій "найкращий співробітник місяця" вважає за краще проводити вихідні дні обійнявшись з келихом. Причому найчастіше за допомогою алкоголю вважають за краще розслаблятися жінки, яким важче побороти залежність, ніж чоловікам.

Депресія

Якщо не давати мозку час на відпочинок, цілком ймовірний розвиток депресії. Згідно з британською статистикою, апатія і депресія — звичний стан людей, які звикли працювати не менше 48 годин на тиждень. Що цікаво, найбільше проблем психологічного характеру спостерігається у офісних співробітників середньої ланки. Серед професіоналів в області мистецтва страждають від депресії на пару відсотків менше, проте в цій сфері часто зустрічаються комбіновані типи — залежні від алкоголю і заборонених речовини, а також люди з депресією. Далеко не кожна людина здатна знайти здоровий спосіб розслаблення, і психологи впевнені, що від того, як ви проводите вихідні і відпустку, залежить якість відновлення після важких робочих буднів.

Серцево-судинні захворювання

Ще одна невтішна статистика — приблизно 45% трудоголіків стикаються із захворюваннями серцево-судинної системи. Зазвичай, захворювання серця супроводжують людей, які працюють по 12 годин на добу п'ять-шість днів на тиждень. Фахівці попереджають — такий напружений графік завдає шкоди не тільки нашому головному "мотору", а й психічному здоров'ю. Організму потрібно щоденне 8-ми годинне відновлення, яке може дати тільки якісний сон.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *