Харчова звичка, через яку ваша шкіра швидко старіє і в’яне

Щоб зберегти молодість, потрібно користуватися якісною косметикою, робити масаж, користуватися б'юті-гаджетами і періодично ходити до косметолога. Але навіть усе це не дає повноцінного ефекту, якщо ви не стежите за харчуванням, інформує Ukr.Media.

За статистикою щонайменше 70% успіху в плані схуднення і профілактики серйозних захворювань залежить від того, що і як ви їсте. І в питанні стану шкіри ця тенденція простежується ще сильніше.

Харчування моментально позначається на нашому обличчі — і ми зараз не тільки про набряклість після рясної вечері з солоною і жирною їжею. Приміром, вважається, що смажена їжа протипоказана тільки тим, хто хоче схуднути або має хвороби серця чи шлунково-кишкового тракту. Однак мало хто знає, що їжа, приготовлена за високої температури, протипоказана абсолютно всім! Особливо, якщо йдеться про страви, приготовлені на олії.
Ситуацію не врятує навіть вживання "корисних" нерафінованих олій — вони хороші тільки в холодному вигляді, без термообробки.

Низка наукових досліджень засвідчила: у продуктах, приготовлених на розпеченій сковорідці або на відкритому вогні, починаються хімічні зміни, що завдають шкоди будівельним білкам у нашому організмі. Простіше кажучи, відбувається вироблення токсичних сполук, які закупорюють кровоносні судини, порушують глікемічний рівень, а отже, впливають на процеси регенерації та старіння.

Звісно, від шашлику на пікніку чи рідкісного ресторанного стейка відмовлятися не варто. Пересмажену їжу з апетитною золотистою скоринкою небезпечно їсти саме на щоденній основі.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *